Menu
  • Grupa

ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A

Znajdź inną firmę
CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ2014 2013

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Certyfikat Wiarygodnosci Biznesowej
Nazwa firmyZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A
LokalizacjaUl. Grenadierów 9, 20-331 Lublin, województwo LUBELSKIE

Zobacz na mapie:mapa
Telefon 48817441271
Adres emailPokaż adres email
Adres wwwPokaż adres WWW
Numer DUNSPokaż numer DUNS
Numer NIPPokaż numer NIP
Numer REGONPokaż numer REGON
Numer KRSPokaż numer KRS
Data rozpoczęcia działalności1994
DziałalnośćProdukcja pigmentów nieorganicznych do barwienia tworzyw sztucznych, szkliw ceramicznych, mas ceramicznych, farb, lakierów, szkła, emalii na blachy, żywic, wyrobów budowlanych; produkcja koncentratów pigmentowych w granulacie (masterbacze) do barwienia tworzyw sztucznych; produkcja past pigmentowych do barwienia żywicy, PCV, poliuretanu, farb rozpuszczalnikowych i wodorozcieńczalnych, tynków, wyrobów betonowych; produkcja związków niklu (siarczan, tlenek, wodorotlenek), związków kobaltu (tlenek, wodorotlenek, węglan, azotan), związków kadmu (siarczan, węglan)
Forma prawnaSpółka akcyjna

Opis firmy:

ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja barwników i pigmentów. Powstała w 1994 roku. Forma prawna firmy ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A to Spółka akcyjna. Firma posiada numer NIP 7120150875, numer REGON 430413516 i KRS 0000059588, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Grenadierów 9, 20-331 Lublin, województwo LUBELSKIE. Z firmą ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48817441271. Odwiedź stronę internetową firmy ZAKŁADY CHEMICZNE PERMEDIA S A lub wyślij wiadomość na adres e-mail sekretariat@permedia.pl


ZOBACZ PODOBNE FIRMY:

BORUTA ZACHEM S Agrocik
GLOBAL COLORS POLSKA S Agrocik
KOLOR MIX S A [ W UPADŁOŚCI ]grocik
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.