Menu
  • Grupa

SEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O

Znajdź inną firmę
CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ2016 2015

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Certyfikat Wiarygodnosci Biznesowej
Nazwa firmySEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O
LokalizacjaUl. Techniczna 5, 92-518 Łódź, województwo ŁÓDZKIE

Zobacz na mapie:mapa
Telefon 48426765300
Adres emailPokaż adres email
Adres wwwPokaż adres WWW
Numer DUNSPokaż numer DUNS
Numer NIPPokaż numer NIP
Numer REGONPokaż numer REGON
Numer KRSPokaż numer KRS
Data rozpoczęcia działalności1996
DziałalnośćImport i sprzedaż napędów elektrycznych firmy SEW EURODRIVE (motoreduktory, reduktory, silniki elektryczne, przetworniki częstotliwości)
Forma prawnaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opis firmy:

SEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych. Powstała w 1996 roku. Forma prawna firmy SEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 7261678845, numer REGON 471388462 i KRS 0000079236, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Techniczna 5, 92-518 Łódź, województwo ŁÓDZKIE. Z firmą SEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48426765300. Odwiedź stronę internetową firmy SEW EURODRIVE POLSKA SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail sew@sew-eurodrive.pl


ZOBACZ PODOBNE FIRMY:

TIMKEN POLSKA SP Z O Ogrocik
LENZE TARNÓW SP Z O Ogrocik
FLSMIDTH MAAG GEAR SP Z O Ogrocik
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.