Menu
  • Grupa

WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU

Znajdź inną firmę
Nazwa firmyWOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU
LokalizacjaUl. Sucha 12, 80-531 Gdańsk, województwo POMORSKIE

Zobacz na mapie:mapa
Telefon 48585622182
Adres emailPokaż adres email
Adres wwwPokaż adres WWW
Numer DUNSPokaż numer DUNS
Numer NIPPokaż numer NIP
Numer REGONPokaż numer REGON
Numer KRSPokaż numer KRS
Data rozpoczęcia działalności2008
DziałalnośćUsługi geodezyjne i kartograficzne w pełnym zakresie; opracowywanie dokumentacji geodezyjnej dla potrzeb notarialnych; prace urządzeniowo-rolne (podziały, klasyfikacja, scalanie gruntów)
Forma prawnaSamorządowa jednostka organizacyjna

Opis firmy:

WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne. Powstała w 2008 roku. Forma prawna firmy WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU to Samorządowa jednostka organizacyjna. Firma posiada numer NIP 9570985109, numer REGON 220523800 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Sucha 12, 80-531 Gdańsk, województwo POMORSKIE. Z firmą WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48585622182. Odwiedź stronę internetową firmy WOJEWÓDZKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W GDAŃSKU lub wyślij wiadomość na adres e-mail poczta@wbgitr.gdansk.pl


ZOBACZ PODOBNE FIRMY:

WIELKOPOLSKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W POZNANIUgrocik
POWIATOWY OŚRODEK DOKUMENTACJI GEODEZYJNEJ I KARTOGRAFICZNEJ W WIELUNIUgrocik
PODKARPACKIE BIURO GEODEZJI I TERENÓW ROLNYCH W RZESZOWIEgrocik
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.