Menu
  • Grupa

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA

Znajdź inną firmę
CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ2015 2014 2013 2011

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Certyfikat Wiarygodnosci Biznesowej
Nazwa firmyTEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA
LokalizacjaUl. Legionów 90/100, 42-202 Częstochowa, województwo ŚLĄSKIE

Zobacz na mapie:mapa
Telefon 48343659145
Adres emailPokaż adres email
Adres wwwPokaż adres WWW
Numer DUNSPokaż numer DUNS
Numer NIPPokaż numer NIP
Numer REGONPokaż numer REGON
Numer KRSPokaż numer KRS
Data rozpoczęcia działalności1992
DziałalnośćSPECJALIZACJA: uszczelnienia techniczne do hydrauliki siłowej, pneumatyki, obrotowych części maszyn oraz zastosowań nietypowych wszystkich dziedzin przemysłu. Gumowe wyroby formowe. Tworzywa konstrukcyjne. Remonty i regeneracja siłowników hydraulicznych. Działamy w zakresie utrzymania ruchu, obsługi technicznej, napraw i remontów: MRO, jak również dostaw na pierwszy montaż: OEM.
Forma prawnaSpółka jawna

Opis firmy:

TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Powstała w 1992 roku. Forma prawna firmy TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA to Spółka jawna. Firma posiada numer NIP 5730108103, numer REGON 150521180 i KRS 0000115688, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Legionów 90/100, 42-202 Częstochowa, województwo ŚLĄSKIE. Z firmą TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48343659145. Odwiedź stronę internetową firmy TEST SYSTEMY USZCZELNIAJĄCE J W OKULARCZYK M M STĘPIEŃ SPÓŁKA JAWNA lub wyślij wiadomość na adres e-mail test@test.pl


ZOBACZ PODOBNE FIRMY:

BOSCH CENTRUM AGARES BARBARA I JERZY SCHMIDT SPÓŁKA JAWNAgrocik
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE REBIS E I E BARANOWSCY SPÓŁKA JAWNAgrocik
KRAK GASTRO CYGANKIEWICZ CHYREK SPÓŁKA JAWNAgrocik
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.