Menu
  • Grupa

SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O

Znajdź inną firmę
CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ2011 2010

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Certyfikat Wiarygodnosci Biznesowej
Nazwa firmySALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O
LokalizacjaUl. Poznańska 41, 62-400 Słupca, województwo WIELKOPOLSKIE

Zobacz na mapie:mapa
Telefon 48632743800
Adres emailPokaż adres email
Adres wwwPokaż adres WWW
Numer DUNSPokaż numer DUNS
Numer NIPPokaż numer NIP
Numer REGONPokaż numer REGON
Numer KRSPokaż numer KRS
Data rozpoczęcia działalności1998
DziałalnośćSprzedaż wyrobów hutniczych (kształtowniki gorąco walcowane, kątowniki, pręty, płaskowniki, profile zamknięte prostokątne, kwadratowe zimno- i gorącowalcowane, blachy, rury okrągłe)
Forma prawnaSpółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Opis firmy:

SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa metali i rud metali. Powstała w 1998 roku. Forma prawna firmy SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 6671532402, numer REGON 311011046 i KRS 0000076516, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Poznańska 41, 62-400 Słupca, województwo WIELKOPOLSKIE. Z firmą SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem 48632743800. Odwiedź stronę internetową firmy SALZGITTER MANNESMANN STAHLHANDEL SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail slp@salzgitter.pl


ZOBACZ PODOBNE FIRMY:

BENTELER DISTRIBUTION POLAND SP Z O Ogrocik
KARO BIURO HANDLU ZAGRANICZNEGO SP Z O Ogrocik
BOHLER UDDEHOLM POLSKA SP Z O Ogrocik
Dane z oferowanej przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w Warszawie i administrowanej przez nią bazy danych w wyszukiwarce firm mogą być używane tylko do celów informacyjnych i prywatnych użytkownika. Wykorzystywanie danych z wyszukiwarki w celach marketingowych, korzystanie z programów, które generują automatyczny dostęp do bazy lub kopiują dane (w całości lub części) poprzez zautomatyzowane narzędzia informatyczne, jak również wtórne wykorzystywanie w jakimkolwiek celu lub redystrybucja całości lub części bazy danych są zabronione.