Menu
  • Grupa

Jesteśmy współtwórcą wielu rankingów

Bisnode Polska  z dumą od wielu lat wspiera realizowane na polskim rynku rankingi.

 

Cieszymy się, że nasza wiedza i doświadczenie mogą być pomocne w wyróżnianiu najlepszych na polskim rynku firm, czy pod względem uczciwości w działaniu, jak i tempa ich rozwoju. Część współtworzonych przez nas rankingów ma na celu pokazanie zasługujących na wyróżnienie osób ( np. Sukces pisany szminką), które poprzez swoją wewnętrzną motywację, zaradność i pomysłowość zasługują na stanie się wzorem dla innych.

 

 

 

Poniżej przedstawiamy listę rankingów, przy realizacji których uczestniczył Bisnode.

Diamenty Forbesa

We współpracy z redakcją miesięcznika Forbes, od roku 2006 opracowujemyDiamenty Forbesa 2015

ranking „Diamenty Forbesa”.  W zestawieniu, znajdują się firmy, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

 

Dowiedz się więcej na temat rankingu: 

DIAMENTY FORBESA

 

 

Skrzydła Biznesu

Prestiżowy ranking firm z sektora MSP oraz cykl merytorycznych spotkań, podczas których Skrzydła biznesu_logo_2014zaproszenie eksperci pomogą w znalezieniu odpowiedzi na pytanie: „jak zarządzać firmą w trudnych czasach gospodarczych?”.

 

Dowiedz się więcej na temat rankingu: 
SKRZYDŁA BIZNESU

 

 

Lista 100 największych instytucji finansowych

Ukazała się lista 100 największych instytucji finansowych, którego partnerem merytorycznym100 największych instytucji jest Bisnode Polska.

Zwycięzcy zestawienia zostali wybrani na podstawie wartości osiąganych przychodów.

 

Dowiedz się więcej na temat listy:
LISTA 100 NAJWIĘKSZYCH INSTYTUCJI

 

 

Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman Roku

Celem konkursu Sukces Pisany Szminką – Bizneswoman jest wyróżnianie przedsiębiorczych i logo-sukces-pisany-szminka-kreatywnych jednostek, promocję przedsiębiorczości kobiet, ukazywanie kobiecych autorytetów oraz jednostek wspierających rozwój przedsiębiorczości kobiet w Polsce.

 

Dowiedz się więcej na temat rankingu: 
SUKCES PISANY SZMINKĄ

 

 

Lista 100 najbogatszych Polaków

Tworząc listę 100 najbogatszych Polaków pod uwagę wzięliśmy te składniki majątku, które 100 NAJBOGATSZYCH POLAKÓWbyły możliwe do ustalenia i oszacowania na podstawie dostępnych i wiarygodnych źródeł. Skupiliśmy się na aktywach biznesowych. Istotnym źródłem były dla nas zestawienia akcjonariuszy spółek publicznych notowanych na warszawskiej giełdzie.

 

Dowiedz się więcej na temat listy:
LISTA 100 NAJBOGATSZYCH POLAKÓW

 

 

Ranking branży elektrotechnicznej

Zestawienie powstało przy współpracy międzynarodowej wywiadowni gospodarczej rynek elektrotechnicznyBisnode Polska sp. z o.o. i redakcji miesięcznika „Rynek Elektryczny”.

 

 

Dowiedz się więcej na temat rankingu:
RANKING NAJWIĘKSZYCH FIRM ELEKTROTECHNICZNYCH