Menu
  • Grupa

Oni już zaufali Bisnode

Bisnode umożliwia podejmowanie trafnych decyzji biznesowych wielu znanym na polskim rynku firmom

 

DBMS - bazy konsumenckie

 

DBMS specjalizuje się w budowaniu baz danych oraz ich efektywnym wykorzystaniu w ramach kampanii marketingowo – sprzedażowych.

 

Bazy danych  to szczegółowa wiedza o Użytkownikach, ich potrzebach oraz zainteresowaniach dzięki której w dzisiejszym świecie dynamicznie zmieniających się zachować konsumentów możemy pomóc naszym Klientom dotrzeć do właściwej grupy odbiorców , we właściwy sposób, z odpowiednim przekazem i w najlepszym czasie.

 

Łączymy miliony danych oraz nowoczesne formy komunikacji aby efektywnie wspierać działania sprzedażowe naszych Klientów.

 

logo_dlugi.info

 

Serwis www.dlugi.info jest systemem giełd wierzytelności połączonych wspólną bazą. Obecnie jest największym serwisem ogłoszeniowym w Polsce gdzie wierzyciel może samodzielnie odzyskać swoje pieniądze  wystawiając wierzytelności na sprzedaż.  Dlugi.info  działa w sektorz

VERIF.PL

logo-gielda-wierzytelnosci-verif

 

Giełda Wierzytelności VERIF.PL to serwis proponujący unikalne na rynku połączenie usług weryfikacji, prewencji i windykacji w ramach jednej oferty przygotowanej specjalnie dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Więcej informacji na stronie www.verif.pl

Krajowy Rejestr Długów

KRD logo

 

Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej swą działalność rozpoczął przeszło 10 lat temu (4 sierpnia 2003 r.). Zajmuje się przyjmowaniem, przechowywaniem oraz udostępnianiem danych o dłużnikach. Informacje te dostarczają do rejestru przedsiębiorcy ze wszystkich sektorów gospodarki, bez względu na wielkość i formę prawną, osoby fizyczne oraz gminy i instytucje. Misją Krajowego Rejestru Długów jest ochrona przedsiębiorców, gmin, osób prywatnych oraz wszystkich pozostałych podmiotów funkcjonujących na rynku przed niesolidnymi kontrahentami i klientami.

 

Więcej informacji na stronie www.krd.pl 

 

Kancelaria Radców Prawnych Bojanowski Hipsz i Wspólnicy

 

logo_bhl

 

 

 

 

Kancelaria Radców Prawnych Bojanowski Hipsz i Wspólnicy świadczy kompleksowe usługi prawnicze przedsiębiorcom polskim i zagranicznym.

 

Kancelaria doradza Klientom w ich bieżącej działalności gospodarczej, reprezentuje w postępowaniach sądowych i arbitrażowych, zastępuje w postępowaniach administracyjnych oraz świadczy pomoc prawną z zakresu procesów inwestycyjnych.

 

Pomoc prawna udzielana przez Kancelarię obejmuje również zagadnienia z zakresu prawa upadłościowego i układowego, a także windykacji należności, w tym w ramach zastępstwa w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.

 

Więcej informacji na stronie www.bhlegal.pl

Atradius collections

 

AC_logo

 

Atradius Collections jest globalnie obecną firmą zajmującą się windykacją należności handlowych. Prowadzi kompleksową windykację w kraju, jak i zagranicą. Firma posiada swoje oddziały w 25 krajach oraz współpracuje z siecią lokalnych agentów. Odzyskuje należności handlowe w 96% krajów świata, a jej pracownicy mówią w 75% wszystkich języków na świecie. Atradius Collections dostarcza usługi z zakresu windykacji polubownej, sądowej oraz obsługuje postępowania upadłościowe. Spółka Atradius powstała w 1925 roku w Holandii. W Polsce Atradius Collections jest obecne już ponad 10 lat.

 

Więcej informacji na stronie www.atradiuscollections.com/pl