Menu
  • Grupa

Nowe Biuro Bisnode w Warszawie

Z wielką radością informujemy, że Bisnode z dniem 01.05.2017 zmieniło siedzibę swojego biura w Warszawie!

 

 

20160218_Warsaw_Spire-1

Nowe biuro umiejscowione jest w jednym z najbardziej reprezentacyjnych biznesowych miejsc w Warszawie przy Placu Europejskim 2 w budynku Warsaw Spire, który był wielokrotnie nagradzany, w tym m.in. prestiżowa nagrodą główną MIPIM Awards 2017 dla najlepszej inwestycji biurowej na świecie!

 

 

Przy tej okazji Andrzej Osiński, Prezes Zarządu Bisnode Polska, powiedział:

 

“Zmiana biura na tak nowoczesną i prestiżową lokalizację wynika z konsekwentnego wzrostu organicznego firmy i odzwierciedla aktualną pozycję Bisnode – lidera w dziedzinie pozyskiwania i analizy danych gospodarczych oraz konsumenckich (Big Data).”

 

 

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jesteśmy obecni w 18 krajach, gdzie zatrudniamy 2.400 pracowników. Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwiamy naszym klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych.

 

 

20160805_Warsaw_Spire-38Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

 

 

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

 

 

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku – początkowo jako D&B Poland oraz HBI Polska. W 2011 roku do Grupy dołączyła marka Soliditet Polska. W 2013 roku w wyniku konsolidacji wszystkie spółki zostały połączone pod jednym szyldem – Bisnode Polska.

 

 

Więcej o Bisnode –> TUTAJ

 

 

Więcej informacji o Warsaw Spire > TUTAJ

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym nowym biurze.

 

Z pozdrowieniami, Zespół Bisnode Polska

Powiązane produkty

Produkty

Bisnode - moduł marketingowy

Dotrzyj z ofertą do potencjalnych klientów i partnerów biznesowych!

Najbardziej aktualne dane telemarketingowe z całej Polski.

Pozyskuj kientów

Produkty

Bisnode Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

 

Potwierdź wiarygodność swojej firmy!

Więcej o CWB

Produkty

Bisnode I Polska Baza Danych Bisnode

Sprawdź wiarygodność firm i minimalizuj ryzyko finansowe z raportami handlowymi w Bisnode I Polskiej Bazie Danych

Baza danych on-line

Produkty

Raport handlowy

Informacje gospodarcze o firmach. Poznaj wiarygodność obecnych i potencjalnych partnerów handlowych. Podejmuj zyskowne decyzje biznesowe!

O raporcie handlowym