Menu
  • Grupa

Bisnode Polska Etyczną Firmą

Bisnode Polska znalazło się w gronie 15 firm kładących największy nacisk na budowę kultury organizacyjnej opartej na uczciwości i etyce. Partnerem projektu były GE oraz PKN Orlen. Merytorycznie przyznanie nagród wspierał PWC oraz Puls Biznesu.

 Andrzej Osiński Bisnode Etyczna Firma

Andrzej Osiński, wiceprezes Bisnode z nagrodą „Etyczna Firma”

W ramach konkursu wyłonione zostały firmy prowadzące działania na rzecz budowy  i wzmacniania kultury organizacyjnej opartej o etykę i wartości w sposób najbardziej kompleksowy i systemowy, wykazujące największą aktywność w tym obszarze na tle innych przedsiębiorstw w Polsce.

Zdaniem Andrzeja Osińskiego – wiceprezesa Bisnode Polska etyczne podejście do biznesu jest wyrazem najwyższego szacunku firmy wobec pracowników, kontrahentów i partnerów biznesowych. To również ogromny komfort pracy dla osób zarządzających firmą.

Sam proces składał się z kilku etapów. W pierwszym spośród 150 zgłoszonych firm, wyłoniono grono 59 przedsiębiorstw, z których ostatecznie tytuł „Etycznej Firmy” otrzymało 15. Samo zgłoszenie odbywało się poprzez wypełnienie ankiety składającej się z ponad 30 szczegółowych pytań.

Oprócz Bisnode wyróżnienie „Etyczna Firma” otrzymały Cemex, Diageo, EDF, Grupa Żywiec, International Paper, Jonson & Jonson, Bank Millenium, MPS International Ltd., Polskie Koleje Państwowe, Pramedica, Provident, PZU, Raben i Siemens.

O samym konkursie możecie przeczytać tutaj.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z gali.