Menu
  • Grupa

O Bisnode

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz. Jesteśmy obecni w 18 krajach, gdzie zatrudniamy 2.100 pracowników. Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Podejmowanie trafnych decyzji umożliwiamy naszym klientom poprzez inteligentne wykorzystanie danych. Oznacza to, że możemy połączyć, a następnie przeanalizować nasze dane, dane naszych klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data.Bisnode Polska logo Make a smart decision

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku – początkowo jako D&B Poland oraz HBI Polska. W 2011 roku do Grupy dołączyła marka Soliditet Polska. W 2013 roku w wyniku konsolidacji wszystkie spółki zostały połączone pod jednym szyldem – Bisnode Polska.

Nasi klienci

 

GRAF4

 
WSPÓŁPRACA Z D&B POLAND

DB_WORDMARK_RGBBisnode, od 2002 roku, jest również strategicznym partnerem Dun & Bradstreet – globalnego dostawcy informacji biznesowych o ponad 250 milionach firm w 220 krajach.

Produkty i rozwiązania Bisnode i D&B łączą się ze sobą i wzajemnie uzupełniają, aby jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Bisnode International

Bisnode International łączy 18 krajów:

 

  • Dania, Estonia, Finlandia, Norwegia i Szwecja
  • Belgia
  • Niemcy, Austria i Szwajcaria
  • Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Polska, Serbia, Słowenia, Słowacja, Czechy i Węgry, Macedonia