Rozwiązania branżowe

Dowiedz się jak inteligentne dane wspomagają rozwiązania branżowe

Dane - nasze zasoby do Twojej dyspozycji

Dane - nasze zasoby do Twojej dyspozycji

Dokonuj mądrych decyzji dzięki odpowiednim informacjom.

Możemy nauczyć się dużo o otaczającym nas świecie, przy pomocy danych, a dalszy rozwój społeczeństwa opartego na danych jest bardzo szybki. Dzięki dostępowi do właściwych informacji we właściwym czasie możemy podejmować mądre decyzje; niezależnie od tego, czy prowadzimy e-handel, czy to zajmuje się kwestiami władzy publicznej czy odpowiada za zgodność z bankiem.

Korzystając z danych, możemy zrozumieć i zinterpretować naszych klientów i nasze otoczenie biznesowe. Możemy tworzyć bardziej zyskowne interesy, stać się bardziej trafnym w komunikacji, dokonywać ostrzejszych wyborów kierowania ofert we właściwym czasie.

Dzięki stałemu dostępowi do aktualnych informacji możemy mieć pewność, że podejmowane są nasze decyzje dotyczące oceny ryzyka i zdolności kredytowej, oceny zgodności z regulacjami, a także dysponujemy możliwościami dla w pełni zautomatyzowanych usług.

Dzięki odpowiedniej informacji ze źródeł możemy podejmować inteligentne, bezpieczne i zoptymalizowane decyzje biznesowe niezależnie od branży.

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Poprawić współczynniki konwersji na najlepszych klientów przy użyciu danych smart zoptymalizować kryteria i procesów dla swojej oferty. Dostosować swoją ofertę i zmaksymalizować zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzenia sprzedaży

Użyć danych smart, aby uzyskać wgląd do działania w czasie rzeczywistym – zarówno o możliwości dodatkowych punktów sprzedaży, jak i o wydarzeniach, które wskazuje na zmianę poziomu ryzyka klienta. Integrując nasze narzędzia analityczne do danych smart z CRM lub system automatyzacji marketingu i wsparcia sprzedaży, możemy pomóc Ci codziennie do przewidzenia najlepszych sprzedaży i możliwości klienta. W tym samym czasie możemy pomóc zarządzać ryzykiem.

Budowanie lojalności klienta

Użyj danych smart aby stale monitorować i zarządzanie relacjami z klientami przez cały cykl życia klienta. Integrując nasze narzędzia dla danych smart z CRM, systemy dla CX lub zautomatyzowanych działań marketingowych, możemy pomóc Ci zarządzać wszystkie swoje relacje z klientami.

MOżesz przewidzieć, jaki będzie następny zakup Twojego klienta

Analiza predykcyjna pomoże Ci dostosować Twoje działania do jego zachowań

Dowiedz się więcej