Banki i Instytucje finansowe

check_fat_green.png

Zdobądź szczegółową wiedzę z artykułów eksperckich

check_fat_green.png

Zwiększ swoją wiedzę branżową dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom

check_fat_green.png

Bądź o krok przed innymi, obserwując najnowsze trendy

Banki i instytucje finansowe w obliczu poważnych wyzwań

Banki i instytucje finansowe w obliczu poważnych wyzwań

Nowe warunki w wielu dziedzinach wymagają, nowego podejścia i narzędzi, dzięki, którym możliwe będzie kontynuowanie dochodowej działalności. Zarówno prywatni konsumenci, jak i firmy nie są tak lojalni jak kiedyś i coraz częściej zmieniają banki. W celu zapewnienia satysfakcji klientów ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest lepsze zrozumienia klientów. W ten sposób można efektywniej komunikować się z klientami i dotrzeć do klientów w odpowiednim momencie.

 

Wraz ze wzrostem konkurencji konieczne jest podniesienie poziomu obsługi klienta. Oznacza to, że bank lub instytucja finansowa muszą być w stanie zapewnić wyższą jakość i szybkość reakcji. Wraz z zmianami regulacji oraz przepisów, Banki i instytucje finansowe mają również do czynienia z większą złożonością, co może mieć wpływ na oferty i czas obsługi.

 

Rosnące wyzwania oznaczają jednak nowe możliwości. Dzięki dostępowi do danych i właściwym narzędziom, zmieniający się świat przynosi również potencjał do zwiększenia Twojej konkurencyjności i pozostania na ścieżce wzrostu. Duża ilość danych może być obsługiwana i wykorzystywana do usprawnienia procesów, podejmowania bezpiecznych decyzji i wyboru odpowiednich klientów. Osiągnij to dzięki inteligentnym danym Bisnode.

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Popraw współczynniki konwersji dla najlepszych grup klientów przy użyciu danych smart. Opierając się na danych dostosuj procesy do swojej oferty. Wreszcie dostosuj swoją ofertę i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzeniu sprzedaży

Integrując nasze narzędzia analityki Smart Data ze swoimi systemami (np.CRM czy systemem wsparcia sprzedaży), możemy pomóc Ci codziennie identyfikować najlepsze momenty transakcyjne. Jednocześnie zapewniemy pomoc w zarządzaniu ryzykiem kredytowym Twojej firmy.

Budowaniu lojalności klienta

Użyj naszych danych aby stale monitorować i zarządzać relacjami z klientami. Integrując nasze narzędzia Smart Data ze swoim CRM i systemami marketingowymi, zapewniasz sobie wsparcie przy zarządzaniu wszystkimi swoimi relacjami z klientami.

Formularz newsletter

Zapisz się do newslettera Bisnode Polska

Newsletter jest skierowany do wszystkich zainteresowanych aktualnościami i analizami rynkowymi, trendami w nowoczesnych technologiach i zarządzaniu danymi oraz tych, którzy interesują się Smart Data
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.