Energetyka

check_fat_green.png

Zdobądź szczegółową wiedzę z artykułów eksperckich

check_fat_green.png

Zwiększ swoją wiedzę branżową dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom

check_fat_green.png

Bądź o krok przed innymi, obserwując najnowsze trendy

Potencjał w zmieniającym się przemyśle

Potencjał w zmieniającym się przemyśle

Obecnie trwają znaczne zmiany w przemyśle energetycznym, a wszystkie wskazania wskazują na ciągłą zmianę w nadchodzących latach. Wysoki poziom mobilności wśród klientów połączony z częstymi zmianami dostawców energii jest faktem. W branży cechującej się silną konkurencją i presją cenową firmy, które są innowacyjne i przyjazne dla klienta, przyciągają najwięcej klientów.

Dziś firmy energetyczne ostro konkurują, ale tylko ci, którzy mają już wgląd w to, co klienci będą zyskiwać za kilka lat, odniosą sukces w przyszłości. Poprzez zrozumienie klientów jest zdobywana wiedza o tym, czego potrzebują, a tym samym tworzy się zdolność do kierowania na nie odpowiednich ofert i komunikacji.

Energetyka działa w warunkach zwiększonej konkurencji, jak i znacznych zmian, co generuje nowe możliwości rozwoju i możliwości. Dzięki dostępowi do danych, właściwym spostrzeżeniom i właściwym narzędziom, istnieje możliwość zwiększenia konkurencyjności i pozostania o krok przed konkurencją. Duża ilość danych może być analizowana w celu zwiększenia zrozumienia klientów, optymalizacji ryzyka w portfelu kredytowym i wyboru odpowiednich klientów. Osiągnij to dzięki inteligentnym danym Bisnode.

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Popraw współczynniki konwersji dla najlepszych grup klientów przy użyciu danych smart. Opierając się na danych dostosuj procesy do swojej oferty. Wreszcie dostosuj swoją ofertę i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzeniu sprzedaży

Integrując nasze narzędzia analityki Smart Data ze swoimi systemami (np.CRM czy systemem wsparcia sprzedaży), możemy pomóc Ci codziennie identyfikować najlepsze momenty transakcyjne. Jednocześnie zapewniemy pomoc w zarządzaniu ryzykiem kredytowym Twojej firmy.

Budowaniu lojalności klienta

Użyj naszych danych aby stale monitorować i zarządzać relacjami z klientami. Integrując nasze narzędzia Smart Data ze swoim CRM i systemami marketingowymi, zapewniasz sobie wsparcie przy zarządzaniu wszystkimi swoimi relacjami z klientami.

Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Bisnode
Sprawdź