Handel detaliczny

Rozwiązania służące do pozyskania i utrzymania klientów dzięki danym Bisnode.
check_fat_green.png

Zdobądź szczegółową wiedzę z artykułów eksperckich

check_fat_green.png

Zwiększ swoją wiedzę branżową dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom

check_fat_green.png

Bądź o krok przed innymi, obserwując najnowsze trendy

Długotrwałe i korzystne relacje z klientami

Długotrwałe i korzystne relacje z klientami

Przedsiębiorstwa detaliczne zawsze pracowały ciężko, aby budować długotrwałe relacje z klientami. Aby utrzymać przewagę nad konkurencją, sprzedawcy detaliczni muszą dokładnie poznać swoich klientów. Konieczne jest nie tylko poznanie dotychczasowych klientów na poziomie osobistym i finansowym, ale także wizualizowanie momentu życia klienta.

Daje to sprzedawcom informacje na temat zachowań klientów, by lepiej reagować na nie, a także inne spostrzeżenia, w tym, ile osób spędza w sklepach fizycznych a ile w trybie online. Łącząc dogłębną wiedzę o istniejącym portfolio klientów z zewnętrznymi źródłami danych, można zidentyfikować wzorce zachowań i trendy, tworząc dokładniejsze prognozy i zdobywać nowych klientów.

Dzięki rozszerzonej liczbie danych o zachowaniu klienta masz więcej dostępnych informacji niż kiedykolwiek - a tym samym więcej możliwości. Dostęp do danych, trafnych informacji i odpowiednich narzędzi daje przedsiębiorstwom handlowym znaczny potencjał do zwiększenia konkurencyjności.

Analizy budowane na podstawie połączonych danych umożliwiają generowanie ukierunkowanych ofert, usprawnienie sprzedaży i działań marketingowych oraz identyfikacja nowych grup klientów. Osiągnij to dzięki inteligentnym danym Bisnode.

Zapoznaj się z nowym rozwiązaniem Bisnode wspierającym firmy handlowe.

Zapoznaj się z nowym rozwiązaniem Bisnode wspierającym firmy handlowe.

Bisnode Consumer Intelligence to nowe rozwiązanie do zarządzania danymi konsumenckimi.

Dzięki naszemu Bisnode Consumer Intelligence API możesz zintegrować swoje systemy biznesowe (CRM/ERP) z wysokiej jakości danymi o ponad 100 mln konsumentów z 8 głównych rynków europejskich (w tym 20 mln konsumentów z Polski).

Zdobądź nowych klientów indywidualnych i zachowaj odpowiednie relacje z obecnymi. Łącząc nasze analizowane dane z istniejącymi danymi klientów, możesz poszerzyć swoją wiedzę i być bardziej precyzyjnym w komunikacji na każdym etapie współpracy z konsumentem. Bisnode Consumer Inteligence API wspiera również możliwości analityczne organizacji i łączenia danych pomiędzy systemami biznesowymi umożliwiając faktyczny raport 360 na temat konsumenta, co jest jednym z wymogów nowej ustawy o ochronie danych osobowych GDPR (RODO).

Więcej o Bisnode Consumer Intelligence

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Popraw współczynniki konwersji dla najlepszych grup klientów przy użyciu danych smart. Opierając się na danych dostosuj procesy do swojej oferty. Wreszcie dostosuj swoją ofertę i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzeniu sprzedaży

Integrując nasze narzędzia analityki Smart Data ze swoimi systemami (np.CRM czy systemem wsparcia sprzedaży), możemy pomóc Ci codziennie identyfikować najlepsze momenty transakcyjne. Jednocześnie zapewniemy pomoc w zarządzaniu ryzykiem kredytowym Twojej firmy.

Budowaniu lojalności klienta

Użyj naszych danych aby stale monitorować i zarządzać relacjami z klientami. Integrując nasze narzędzia Smart Data ze swoim CRM i systemami marketingowymi, zapewniasz sobie wsparcie przy zarządzaniu wszystkimi swoimi relacjami z klientami.