Sektor publiczny

checkmark.svg

Zdobądź szczegółową wiedzę z artykułów eksperckich

checkmark.svg

Zwiększ swoją wiedzę branżową dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom

checkmark.svg

Bądź o krok przed innymi, obserwując najnowsze trendy

Dane są wiarygodnym źródłem wsparcia dla decyzji

Dane są wiarygodnym źródłem wsparcia dla decyzji

Gminy i instytucje rządowe zajmują się codziennymi sprawami, które są kluczowe zarówno dla prywatnych klientów, jak i dla przedsiębiorstw. Obejmuje to zarówno główne strategiczne inwestycje lub decyzje mające wpływ na konsumentów. Wszystkie te kwestie mają wspólny mianownik - potrzebują odpowiedniego wsparcia w celu zapewnienia rzetelnej i uczciwej obsługi.

Kiedy kierownictwo podejmuje kluczowe kwestie związane z rozwojem, potrzebuje nie tylko dokładnych danych i analiz, ale także możliwości prezentowania informacji i wyników w zrozumiały i łatwy sposób. Dla urzędników o wysokim obciążeniu pracą kluczowe znaczenie mają dokładne i zweryfikowane dane, ale muszą też mieć pewność, że te dane są kompletne. Kiedy oczekuje się by obsługa i podejmowanie decyzji odbywało się szybciej, funkcjonujące procedury są niezbędne nie tylko do zapewnienia obywatelom równego traktowania i obsługi ze strony wszystkich administratorów, ale także do zmniejszenia stresu wśród personelu.

Podczas gdy podejmowane decyzje administracyjne stają się coraz bardziej złożone, obecnie dostępne są także rozwiązania, które pomogą w tym pomóc. Dostęp do danych i odpowiednich narzędzi zapewnia wiarygodne wsparcie w zakresie decyzji, skuteczne wsparcie procedur i zrozumienie obywateli. Zapewnia to warunki zapewniające sprawiedliwe traktowanie i rzetelne decyzje, a gminom i agencjom rządowym pozostać atrakcyjnymi pracodawcami. Osiągnij to dzięki inteligentnym danym Bisnode.

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Poprawić współczynniki konwersji na najlepszych klientów przy użyciu danych smart zoptymalizować kryteria i procesów dla swojej oferty. Dostosować swoją ofertę i zmaksymalizować zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzenia sprzedaży

Użyć danych smart, aby uzyskać wgląd do działania w czasie rzeczywistym – zarówno o możliwości dodatkowych punktów sprzedaży, jak i o wydarzeniach, które wskazuje na zmianę poziomu ryzyka klienta. Integrując nasze narzędzia analityczne do danych smart z CRM lub system automatyzacji marketingu i wsparcia sprzedaży, możemy pomóc Ci codziennie do przewidzenia najlepszych sprzedaży i możliwości klienta. W tym samym czasie możemy pomóc zarządzać ryzykiem.

Budowanie lojalności klienta

Użyj danych smart aby stale monitorować i zarządzanie relacjami z klientami przez cały cykl życia klienta. Integrując nasze narzędzia dla danych smart z CRM, systemy dla CX lub zautomatyzowanych działań marketingowych, możemy pomóc Ci zarządzać wszystkie swoje relacje z klientami.