Sektor publiczny

check_fat_green.png

Zdobądź szczegółową wiedzę z artykułów eksperckich

check_fat_green.png

Zwiększ swoją wiedzę branżową dzięki zindywidualizowanym rozwiązaniom

check_fat_green.png

Bądź o krok przed innymi, obserwując najnowsze trendy

Dane są wiarygodnym źródłem wsparcia dla decyzji

Dane są wiarygodnym źródłem wsparcia dla decyzji

Gminy i instytucje rządowe zajmują się codziennymi sprawami, które są kluczowe zarówno dla prywatnych klientów, jak i dla przedsiębiorstw. Obejmuje to zarówno główne strategiczne inwestycje lub decyzje mające wpływ na konsumentów. Wszystkie te kwestie mają wspólny mianownik - potrzebują odpowiedniego wsparcia w celu zapewnienia rzetelnej i uczciwej obsługi.

Kiedy kierownictwo podejmuje kluczowe kwestie związane z rozwojem, potrzebuje nie tylko dokładnych danych i analiz, ale także możliwości prezentowania informacji i wyników w zrozumiały i łatwy sposób. Dla urzędników o wysokim obciążeniu pracą kluczowe znaczenie mają dokładne i zweryfikowane dane, ale muszą też mieć pewność, że te dane są kompletne. Kiedy oczekuje się by obsługa i podejmowanie decyzji odbywało się szybciej, funkcjonujące procedury są niezbędne nie tylko do zapewnienia obywatelom równego traktowania i obsługi ze strony wszystkich administratorów, ale także do zmniejszenia stresu wśród personelu.

Podczas gdy podejmowane decyzje administracyjne stają się coraz bardziej złożone, obecnie dostępne są także rozwiązania, które pomogą w tym pomóc. Dostęp do danych i odpowiednich narzędzi zapewnia wiarygodne wsparcie w zakresie decyzji, skuteczne wsparcie procedur i zrozumienie obywateli. Zapewnia to warunki zapewniające sprawiedliwe traktowanie i rzetelne decyzje, a gminom i agencjom rządowym pozostać atrakcyjnymi pracodawcami. Osiągnij to dzięki inteligentnym danym Bisnode.

Bisnode pomaga firmom w trakcie całego cyklu życia klienta

Wykorzystanie Smart Data pomoże Ci w:

Znalezieniu nowych klientów

Użyj smart data, aby pozyskać klientów, którzy znajdują się najbliżej decyzji zakupowej. Za pomocą danych Bisnode i naszych modeli analitycznych, możemy pomóc Ci znaleźć najbardziej wartościowych potencjalnych klientów i dowiedzieć się, kiedy są najbardziej skłonni do zakupu Twoich produktów lub usług.

Zwiększeniu konwersji

Popraw współczynniki konwersji dla najlepszych grup klientów przy użyciu danych smart. Opierając się na danych dostosuj procesy do swojej oferty. Wreszcie dostosuj swoją ofertę i zmaksymalizuj zwrot z inwestycji dla różnych segmentów klientów poprzez łączenie informacji finansowych i danych rynkowych na temat każdego potencjalnego klienta.

Prowadzeniu sprzedaży

Integrując nasze narzędzia analityki Smart Data ze swoimi systemami (np.CRM czy systemem wsparcia sprzedaży), możemy pomóc Ci codziennie identyfikować najlepsze momenty transakcyjne. Jednocześnie zapewniemy pomoc w zarządzaniu ryzykiem kredytowym Twojej firmy.

Budowaniu lojalności klienta

Użyj naszych danych aby stale monitorować i zarządzać relacjami z klientami. Integrując nasze narzędzia Smart Data ze swoim CRM i systemami marketingowymi, zapewniasz sobie wsparcie przy zarządzaniu wszystkimi swoimi relacjami z klientami.