Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR

Lokalizacja Ul. Działkowa 20 97-200 Tomaszów Mazowiecki, województwo ŁÓDZKIE
Nazwa firmy STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR
Telefon Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2010
Działalność Działalność klubów sportowych
Forma prawna Stowarzyszenie

STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Działalność klubów sportowych. Powstała w 2010 roku. Forma prawna firmy STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR to Stowarzyszenie. Firma posiada numer NIP 7732457665, numer REGON 100983650 i KRS , a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Działkowa 20 97-200 Tomaszów Mazowiecki, województwo ŁÓDZKIE. Z firmą STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy STOWARZYSZENIE KULTURY FIZYCZNEJ KLUB ŻEGLARSKI WIOŚLARSKI KAJAKOWY I PŁYWACKI TRENER SIRENA MERCATOR lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.