Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

TWELVE ELECTRIC SP Z O O

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010 2011

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Lokalizacja Ul. Wał Miedzeszyński 162 04-987 Warszawa, województwo MAZOWIECKIE
Nazwa firmy TWELVE ELECTRIC SP Z O O
Telefon +48228722020 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2002
Działalność Projektowanie, produkcja, usługi, sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń i systemów dla potrzeb kompensacji mocy biernej na NN i SN (baterie kondensatorów BK-T-95, BK-T-95/Hr, BK-T-95/D, kompensatory indywidualne IK-12E, regulatory mocy biernej 6, 12, 15 stopni (MRM-12cs, MRM-12c, MRM-12c 2xI-1, MRM-12c 2xI-2 - kondensatory mocy MKP, MKK), dławiki filtrujące wyższe harmoniczne DWD P=5,4%, 7%, 14%, elektroniczne łączniki kondensatorów BŁT-4), monitorowania jakości energii elektrycznej wg obowiązujących norm i przepisów (stacjonarne analizatory parametrów sieci As-3, As-3plus, As-3mini, analizatory przenośne As-3diagnoza, analizatory kosztów energii As-3energia, oprogramowanie systemowe As-Multi 2002); oferowane wyroby, usługi i oprogramowanie są zgodne z wymogami norm PN 50160 i EN 61000 wspomagają służby energetyczne w zarządzaniu i racjonalnym gospodarowaniu energią elektryczną oraz nadzorują i monitorują systemy zasilania energetycznego
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

TWELVE ELECTRIC SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Projektowanie, produkcja, usługi, sprzedaż hurtowa i detaliczna urządzeń i systemów dla potrzeb kompensacji mocy biernej na NN i SN (baterie kondensatorów BK-T-95, BK-T-95/Hr, BK-T-95/D, kompensatory indywidualne IK-12E, regulatory mocy biernej 6, 12, 15 stopni (MRM-12cs, MRM-12c, MRM-12c 2xI-1, MRM-12c 2xI-2 - kondensatory mocy MKP, MKK), dławiki filtrujące wyższe harmoniczne DWD P=5,4%, 7%, 14%, elektroniczne łączniki kondensatorów BŁT-4), monitorowania jakości energii elektrycznej wg obowiązujących norm i przepisów (stacjonarne analizatory parametrów sieci As-3, As-3plus, As-3mini, analizatory przenośne As-3diagnoza, analizatory kosztów energii As-3energia, oprogramowanie systemowe As-Multi 2002); oferowane wyroby, usługi i oprogramowanie są zgodne z wymogami norm PN 50160 i EN 61000 wspomagają służby energetyczne w zarządzaniu i racjonalnym gospodarowaniu energią elektryczną oraz nadzorują i monitorują systemy zasilania energetycznego. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy TWELVE ELECTRIC SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 9521884213, numer REGON 012035319 i KRS 0000093708, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Wał Miedzeszyński 162 04-987 Warszawa, województwo MAZOWIECKIE. Z firmą TWELVE ELECTRIC SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48228722020. Odwiedź stronę internetową firmy TWELVE ELECTRIC SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail twelvee@twelvee.com.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.