Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Lokalizacja Ul. Santocka 44 71-071 Szczecin, województwo ZACHODNIOPOMORSKIE
Nazwa firmy FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A
Telefon +48914323730 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 1995
Działalność Produkcja cylindrów i pomp hydraulicznych; usługi w zakresie obróbki skrawaniem, chromowania technicznego; produkcja, dystrybucja, usługi i reprezentowanie firm obcych w zakresie maszyn roboczych oraz komponentów do hydrauliki siłowej
Forma prawna Spółka akcyjna

FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja cylindrów i pomp hydraulicznych; usługi w zakresie obróbki skrawaniem, chromowania technicznego; produkcja, dystrybucja, usługi i reprezentowanie firm obcych w zakresie maszyn roboczych oraz komponentów do hydrauliki siłowej. Powstała w 1995 roku. Forma prawna firmy FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A to Spółka akcyjna. Firma posiada numer NIP 8520600153, numer REGON 810724596 i KRS 0000047142, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Santocka 44 71-071 Szczecin, województwo ZACHODNIOPOMORSKIE. Z firmą FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48914323730. Odwiedź stronę internetową firmy FABRYKA MASZYN BUDOWLANYCH BUMAR HYDROMA S A lub wyślij wiadomość na adres e-mail info@hydroma.szczecin.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.