Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ]

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Lokalizacja Ul. Ludwika Solskiego 44 52-416 Wrocław, województwo DOLNOŚLĄSKIE
Nazwa firmy FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ]
Telefon +48757710200 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2001
Działalność Produkcja maszyn dla górnictwa odkrywkowego i budownictwa, zespołów i części zamiennych do maszyn, w tym: wieńców zębatych i łóż kulowych, kół zębatych, bębnów, wałów i osi oraz wielkogabarytowych elementów obrabianych, części i elementów szybko zużywających się (noże, przednoża, tulejki, czerpaki), elementów systemów przenośnikowych (bębny, krążniki, konstrukcje stalowe przenośników), wielkogabarytowych zaworów dla hydroenergetyki (klapowe, kulowe i suwakowe), elementów i zespołów urządzeń dźwigowych, konstrukcji mostowych, konstrukcji nośnych bloków energetycznych, konstrukcji stalowych zrębnic do statków, odlewów z metali nieżelaznych, zasobników
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ] to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja maszyn dla górnictwa odkrywkowego i budownictwa, zespołów i części zamiennych do maszyn, w tym: wieńców zębatych i łóż kulowych, kół zębatych, bębnów, wałów i osi oraz wielkogabarytowych elementów obrabianych, części i elementów szybko zużywających się (noże, przednoża, tulejki, czerpaki), elementów systemów przenośnikowych (bębny, krążniki, konstrukcje stalowe przenośników), wielkogabarytowych zaworów dla hydroenergetyki (klapowe, kulowe i suwakowe), elementów i zespołów urządzeń dźwigowych, konstrukcji mostowych, konstrukcji nośnych bloków energetycznych, konstrukcji stalowych zrębnic do statków, odlewów z metali nieżelaznych, zasobników. Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ] to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 9542347940, numer REGON 276877440 i KRS 0000042786, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Ludwika Solskiego 44 52-416 Wrocław, województwo DOLNOŚLĄSKIE. Z firmą FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ] skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48757710200. Odwiedź stronę internetową firmy FAMAGO SP Z O O [ W UPADŁOŚCI ] lub wyślij wiadomość na adres e-mail biuro.famago@kopex.com.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.