Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

ARGIP SP Z O O

Lokalizacja Ul. Ostrowska 400/4 61-312 Poznań, województwo WIELKOPOLSKIE
Nazwa firmy ARGIP SP Z O O
Telefon +48618798544 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2001
Działalność Sprzedaż hurtowa elementów złącznych (śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, nity, gwoździe, kołki rozporowe, łączniki budowlane, pręty gwintowane, osprzęt do lin)
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ARGIP SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Sprzedaż hurtowa elementów złącznych (śruby, nakrętki, podkładki, wkręty, nity, gwoździe, kołki rozporowe, łączniki budowlane, pręty gwintowane, osprzęt do lin). Powstała w 2001 roku. Forma prawna firmy ARGIP SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 7822215658, numer REGON 634213699 i KRS 0000027001, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Ostrowska 400/4 61-312 Poznań, województwo WIELKOPOLSKIE. Z firmą ARGIP SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48618798544. Odwiedź stronę internetową firmy ARGIP SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail biuro@argip.com.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie