Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

BANK CZĘSTOCHOWA S A

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Lokalizacja Ul. Dekabrystów 41 42-200 Częstochowa, województwo ŚLĄSKIE
Nazwa firmy BANK CZĘSTOCHOWA S A Podmiot został wykreślony z właściwego rejestru
Telefon Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 1991
Działalność Obsługa osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie regionu częstochowskiego (przyjmowanie wkładów pieniężnych, prowadzenie rachunków bankowych, udzielanie i zaciąganie kredytów i pożyczek pieniężnych, przeprowadzanie bankowych rozliczeń pieniężnych, wykonywanie operacji czekowych i wekslowych, przechowywanie przedmiotów i papierów wartościowych oraz udostępnianie skrytek sejfowych, wydawanie kart płatniczych oraz dokonywanie transakcji przy ich użyciu, dokonywanie terminowych operacji finansowych, nabywanie i zbywanie wierzytelności pieniężnych, windykacja wierzytelności i innych należności pieniężnych, nabywanie i zbywanie nieruchomości oraz wierzytelności zabezpieczonych hipoteką, dokonywanie na warunkach uzgodnionych z dłużnikiem zamiany wierzytelności na składniki majątku dłużnika, świadczenie usług konsultacyjno – doradczych w sprawach finansowych, obejmowanie lub nabywanie akcji i praw z akcji, udziałów innej osoby prawnej nie będącej bankiem lub jednostki uczestnictwa w funduszach powierniczych, obsługa i realizacja kredytów udzielonych przez inne banki oraz pożyczek w ramach stosownych umów i porozumień, przyjmowanie i dokonywanie lokat w bankach krajowych, organizowanie i uczestniczenie w konsorcjach bankowych)
Forma prawna Spółka akcyjna

BANK CZĘSTOCHOWA S A to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Obsługa osób fizycznych oraz małych i średnich przedsiębiorstw na terenie regionu częstochowskiego (przyjmowanie wkładów pieniężnych, prowadzenie rachunków bankowych, udzielanie i zaciąganie kredytów i pożyczek pieniężnych, przeprowadzanie bankowych rozliczeń pieniężnych, wykonywanie operacji czekowych i wekslowych, przechowywanie przedmiotów i papierów wartościowych oraz udostępnianie skrytek sejfowych, wydawanie kart płatniczych oraz dokonywanie transakcji przy ich użyciu, dokonywanie terminowych operacji finansowych, nabywanie i zbywanie wierzytelności pieniężnych, windykacja wierzytelności i innych należności pieniężnych, nabywanie i zbywanie nieruchomości oraz wierzytelności zabezpieczonych hipoteką, dokonywanie na warunkach uzgodnionych z dłużnikiem zamiany wierzytelności na składniki majątku dłużnika, świadczenie usług konsultacyjno – doradczych w sprawach finansowych, obejmowanie lub nabywanie akcji i praw z akcji, udziałów innej osoby prawnej nie będącej bankiem lub jednostki uczestnictwa w funduszach powierniczych, obsługa i realizacja kredytów udzielonych przez inne banki oraz pożyczek w ramach stosownych umów i porozumień, przyjmowanie i dokonywanie lokat w bankach krajowych, organizowanie i uczestniczenie w konsorcjach bankowych). Powstała w 1991 roku. Forma prawna firmy BANK CZĘSTOCHOWA S A to Spółka akcyjna. Firma posiada numer NIP 5730115190, numer REGON 150005662 i KRS 0000039978, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Dekabrystów 41 42-200 Częstochowa, województwo ŚLĄSKIE. Z firmą BANK CZĘSTOCHOWA S A skontaktujesz się telefonicznie pod numerem . Odwiedź stronę internetową firmy BANK CZĘSTOCHOWA S A lub wyślij wiadomość na adres e-mail

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.