Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012 2013 2014 2017

Wyróżnienie świadczy o tym, że:

  • firma ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową,
  • firma systematycznie realizuje zobowiązania,
  • ryzyko transakcji z firmą jest minimalne
Lokalizacja Trzęsacz, Trzęsacz 25 86-022 Dobrcz, województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Nazwa firmy VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O
Telefon +48523262000 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2006
Działalność Produkcja, sprzedaż hurtowa sadzonek roślin ozdobnych (siewka, rośliny rabatowe, rośliny doniczkowe) oraz nasion roślin ozdobnych
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja, sprzedaż hurtowa sadzonek roślin ozdobnych (siewka, rośliny rabatowe, rośliny doniczkowe) oraz nasion roślin ozdobnych. Powstała w 2006 roku. Forma prawna firmy VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 5542684776, numer REGON 340154240 i KRS 0000253008, a jej siedziba mieści się pod adresem: Trzęsacz, Trzęsacz 25 86-022 Dobrcz, województwo KUJAWSKO-POMORSKIE. Z firmą VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48523262000. Odwiedź stronę internetową firmy VITROFLORA GRUPA PRODUCENTÓW SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail info@vitroflora.com.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.