Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O

Kup raport o tej firmie

Kup raport z większą ilością danych o tej firmie
Lokalizacja Ul. 6 Sierpnia 100/102 90-646 Łódź, województwo ŁÓDZKIE
Nazwa firmy POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O
Telefon +48426332390 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 2002
Działalność Produkcja i sprzedaż farb, emalii, lakierów przeznaczonych dla budownictwa: ogólnego, drogowego, mieszkaniowego, przemysłu: motoryzacyjnego, zbrojeniowego, energetycznego, odbiorców indywidualnych, firm specjalistycznych, do wymalowań dekoracyjnych i zabezpieczeń antykorozyjnych: stali, stali ocynkowanej (dachy, rynny, obróbki blacharskie), wyrobów kowalstwa artystycznego (kraty, bramy ogrodzenia), konstrukcji stalowych (suwnice, przenośniki, zbiorniki magazynowe, oczyszczalnie ścieków, galwanizernie), mostowych, energetycznych, maszyn, urządzeń, latarni, barierek, żeliwa, aluminium, miedzi, tynku, betonu, drewna, PVC oraz Systemy Antygraffiti do zabezpieczeń podłoży (elewacji, ścian) przed niepożądanym graffiti
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja i sprzedaż farb, emalii, lakierów przeznaczonych dla budownictwa: ogólnego, drogowego, mieszkaniowego, przemysłu: motoryzacyjnego, zbrojeniowego, energetycznego, odbiorców indywidualnych, firm specjalistycznych, do wymalowań dekoracyjnych i zabezpieczeń antykorozyjnych: stali, stali ocynkowanej (dachy, rynny, obróbki blacharskie), wyrobów kowalstwa artystycznego (kraty, bramy ogrodzenia), konstrukcji stalowych (suwnice, przenośniki, zbiorniki magazynowe, oczyszczalnie ścieków, galwanizernie), mostowych, energetycznych, maszyn, urządzeń, latarni, barierek, żeliwa, aluminium, miedzi, tynku, betonu, drewna, PVC oraz Systemy Antygraffiti do zabezpieczeń podłoży (elewacji, ścian) przed niepożądanym graffiti. Powstała w 2002 roku. Forma prawna firmy POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 7270126772, numer REGON 470581613 i KRS 0000099442, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. 6 Sierpnia 100/102 90-646 Łódź, województwo ŁÓDZKIE. Z firmą POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48426332390. Odwiedź stronę internetową firmy POLIFARB ŁÓDŹ SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail polifarb@polifarb.lodz.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.