Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

NOVOL SP Z O O

Lokalizacja Ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki, województwo WIELKOPOLSKIE
Nazwa firmy NOVOL SP Z O O
Telefon +48618109800 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 1990
Działalność Produkcja szpachlówek poliestrowych, rozcieńczalników, materiałów renowacyjno-naprawczych dla motoryzacji, podkładów i bezbarwnych lakierów akrylowych (MS, HS), lakierów barwnych; produkcja materiałów dla budownictwa (samopoziomujące wylewki poliuretanowe i epoksydowe oraz lakiery do drewna)
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

NOVOL SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Produkcja szpachlówek poliestrowych, rozcieńczalników, materiałów renowacyjno-naprawczych dla motoryzacji, podkładów i bezbarwnych lakierów akrylowych (MS, HS), lakierów barwnych; produkcja materiałów dla budownictwa (samopoziomujące wylewki poliuretanowe i epoksydowe oraz lakiery do drewna). Powstała w 1990 roku. Forma prawna firmy NOVOL SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 7830001311, numer REGON 004864559 i KRS 0000011198, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Żabikowska 7/9 62-052 Komorniki, województwo WIELKOPOLSKIE. Z firmą NOVOL SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48618109800. Odwiedź stronę internetową firmy NOVOL SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail novol@novol.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie