Trafiłeś do Bisnode

EUROPEJSKIEGO LIDERA W DOSTARCZANIU DANYCH I ANALIZ. INTERESUJĄ CIĘ SZCZEGÓŁOWE DANE NA TEMAT WYSZUKIWANEJ FIRMY?

Zostaw swoje dane, a oddzwonimy!

Skontaktuj się z Bisnode

JANTAR SP Z O O

Lokalizacja Ul. Zygmunta Augusta 71 76-200 Słupsk, województwo POMORSKIE
Nazwa firmy JANTAR SP Z O O
Telefon +48598433748 Adres email Pokaż adres email
Adres www Pokaż adres WWW Numer DUNS Pokaż numer DUNS
Numer NIP Pokaż numer NIP Numer REGON Pokaż numer REGON
Numer KRS Pokaż numer KRS Data rozpoczęcia działalności 1995
Działalność Fizyczna i techniczna ochrona osób i mienia; usługi w zakresie sprzątania; instalacja, sprzedaż i serwis systemów komputerowych i kas fiskalnych; produkcja transformatorów, cewek, rękawic ochronnych; sprzedaż AGD i RTV oraz artykułów spożywczych; radio taxi JANTAR; organizowanie turnusów rehabilitacyjnych; usługi w zakresie archiwizacji
Forma prawna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

JANTAR SP Z O O to firma, której branża została w Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) sklasyfikowana jako: Fizyczna i techniczna ochrona osób i mienia; usługi w zakresie sprzątania; instalacja, sprzedaż i serwis systemów komputerowych i kas fiskalnych; produkcja transformatorów, cewek, rękawic ochronnych; sprzedaż AGD i RTV oraz artykułów spożywczych; radio taxi JANTAR; organizowanie turnusów rehabilitacyjnych; usługi w zakresie archiwizacji. Powstała w 1995 roku. Forma prawna firmy JANTAR SP Z O O to Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Firma posiada numer NIP 8391011755, numer REGON 770760890 i KRS 0000073119, a jej siedziba mieści się pod adresem: Ul. Zygmunta Augusta 71 76-200 Słupsk, województwo POMORSKIE. Z firmą JANTAR SP Z O O skontaktujesz się telefonicznie pod numerem +48598433748. Odwiedź stronę internetową firmy JANTAR SP Z O O lub wyślij wiadomość na adres e-mail jantar@jantar.slupsk.pl

Jesteś na stronie firmy Bisnode Polska - zostaw swoje dane jeżeli chcesz zamówić informacje gospodarcze o wyszukiwanej firmie.
Powyżej pokazaliśmy Ci podstawowe dane jakie posiadamy o wyszukiwanej przez Ciebie firmie.

Możesz poznać dokładniejsze dane dotyczące tej firmy takie jak, np.: wielkość zatrudnienia, kondycje finansową, strukturę własności, dane członków zarządu, wielkość floty samochodowej oraz inne szczegółowe dane. Pomożemy Ci także określić to czy firma płaci swoim kontrahentom na czas i czy jest wiarygodna.

Wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy.

Get Started Module

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.