O Bisnode

Wspieramy inteligentne decyzje w firmach

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Jesteśmy obecni w 19 krajach, gdzie pomagamy firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy.

Podejmowanie trafnych decyzji naszym klientom umożliwiamy poprzez inteligentne wykorzystanie danych.

Oznacza to, że możemy połączyć, a następnie przeanalizować nasze dane, dane naszych klientów oraz te generowane każdego dnia na świecie zwanymi Big Data, tak aby uzyskać z nich esencje czyli dane typu Smart Data.

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

Bisnode conecting osób

Pomożemy Ci w podejmowaniu mądrych i efektywnych biznesowo decyzji

Dzisiejszy dynamiczny świat, sterowany jest przez informacje cyfrowe. Powoduje to pewne wyzwania i ograniczenia. My w Bisnode widzimy w tej sytuacji nieograniczone możliwości pomocy firmom poprzez rozwiązania oparte na danych. Zatrudniamy ponad 2000 ekspertów, którzy codziennie interpretują, udoskonalają i analizują dane, które stanowią podstawę decyzji biznesowych naszych klientów. Bisnode pomaga uczynić codzienne życie łatwiejszym, robimy to każdego dnia dostarczając tysiące danych i rozmaite narzędzia do wspomagania decyzji dla przedsiębiorstw, agencji rządowych, samorządów i organizacji.

Dzięki wysokiej jakości danym i rozwiązaniom Bisnode, nasi klienci codziennie podejmują mądre i optymalne decyzje, które zwiększają rentowność i rozwijają ich firmy. Niejednokrotnie zapewniając znaczną przewagę konkurencyjną w danej branży czy obszarze działania. To dlatego Bisnode ma olbrzymią rzeszę zadowolonych klientów a 9 na 10 naszych klientów poleca Bisnode innym. My w Bisnode mamy wiele niestandardowych rozwiązań dla tych, którzy podejmują ważne i niejednokrotnie trudne decyzje biznesowe:

 • Rozwijaj swoją firmę podejmując właściwe decyzje.
 • Zoptymalizuj ryzyko dzięki dokładnym analizom.
 • Zwiększ efektywności i dokładność swoich działań marketingowych.

Dzięki rozwiązaniom Bisnode masz stały dostęp do aktualnych informacji i możesz podejmować decyzje w oparciu o odpowiednią podstawę.

Więcej informacji na temat tego, co robimy

Bisnode - kim jesteśmy?

Pomagamy firmom w Polsce już od 25 lat

Pomagamy firmom w Polsce już od 25 lat

Zapoznaj się z Historią Pewnych Danych Bisnode!

Bisnode w 2018 roku obchodzi 25 lecie działalności w Polsce.

Czy wiesz, że w firmie z której się wywodzimy pracowało aż czterech prezydentów Stanów Zjednoczonych?

Świętuj z nami i poznaj naszą historię, Historię Pewnych Danych!

Poznaj Historię Pewnych Danych

Bisnode ekspertów na danych smart

Specjalizujemy się w Smart Data

Naszą specjalnością jest wspieranie rozwoju biznesu naszych klientów, dzięki dotarczaniu rozwiązań najwyższej jakości, które pomogają podejmować mądre decyzje na podstawie rzetelnych i niestandardowych analiz danych z różnych źródeł, podanych w optymalnej formie.

Mamy swoje oddziały w 19 krajach europejskich co w połączeniu z naszym strategicznym partnerstwem z Dun & Bradstreet pozwala nam na dostarczanie lokalnych i globalnych danych najwyższej jakości wprost na biurka naszych klientów.

Dowiedz się więcej o nas

Decyzje Bisnode klientów za pomocą inteligentnych danych

Nasi klienci podejmują decyzje za pomocą inteligentnych danych

Zakres firm, którym pomagamy jest nieogranicziony. Od agencji rządowych przez małe i średnie przedsiębiorstwa do globalnych korporacji. Cechą wspólną naszych klientów jest to, że wybrali sposób pracy oparty na danych i  podejmują swoje decyzje biznesowe w oparciu o nasze analizy.

Nasi klienci działają w różnych branżach; banki i instytucje finansowe, sektor publiczny i rządowy, nieruchomości, ubezpieczenia, handel detaliczny i przemysł wytwórczy. To tylko przykłady.

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie.

Zyskaj nowe możliwości dzięki wzbogaconym i poprawnym danym

Identyfikuj nowe możliwości i ryzyka. Dzięki inteligentnemu wykorzystaniu danych poznasz prawdziwy obraz klienta i sytuacji firmy. Zrozumiesz szanse i zagrożenia.

 • Zapewnij swojej firmie dane najwyższej jakości
 • Rozszerz i wzbogać swoje zasoby danych

Maksymalizuj zyski ze współpracy z klientami

Dzięki rozwiązaniom opartym na największej w kraju bazie danych firm aktualizowanej codziennie dotrzesz do nowych klientów, zwiększysz sprzedaż, ograniczysz ryzyko i zbudujesz trwałe relacje z klientem.

 • Docieraj do nowych klientów
 • Ogranicz ryzyko współpracy
 • Utrzymaj i rozwiń współpracę z obecnymi klientami

Automatyzuj procesy decyzyjne

Użyj wysokiej jakości danych, analityki predykcyjnej i nowoczesnej technologii Bisnode do poprawy efektywności procesów decyzyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy.

 • Zasilaj swoje działania marketingowe w wysokiej jakości dane
 • Zautomatyzuj proces oceny ryzyka i zdolności kredytowej kontrahenta
 • Zintegruj swoje procesy biznesowe z technologią opartą na danych najwyższej jakości
Inteligentna technologia

Smart Data to twarda waluta naszych czasów

Zobacz jak może pomóc w zarządzaniu i podejmowaniu decyzji w Twojej firmie

Dowiedz się więcej