O Bisnode

Wspieramy inteligentne decyzje w firmach

Bisnode conecting osób

Pomożemy Ci w podejmowaniu mądrych i efektywnych biznesowo decyzji

Dzisiejszy dynamiczny świat, sterowany jest przez informacje cyfrowe. Powoduje to pewne wyzwania i ograniczenia. My w Bisnode widzimy w tej sytuacji nieograniczone możliwości pomocy firmom poprzez rozwiązania oparte na danych. Zatrudniamy ponad 2000 ekspertów, którzy codziennie interpretują, udoskonalają i analizują dane, które stanowią podstawę decyzji biznesowych naszych klientów. Bisnode pomaga uczynić codzienne życie łatwiejszym, robimy to każdego dnia dostarczając tysiące danych i rozmaite narzędzia do wspomagania decyzji dla przedsiębiorstw, agencji rządowych, samorządów i organizacji.

Dzięki wysokiej jakości danym i rozwiązaniom Bisnode, nasi klienci codziennie podejmują mądre i optymalne decyzje, które zwiększają rentowność i rozwijają ich firmy. Niejednokrotnie zapewniając znaczną przewagę konkurencyjną w danej branży czy obszarze działania. To dlatego Bisnode ma olbrzymią rzeszę zadowolonych klientów a 9 na 10 naszych klientów poleca Bisnode innym. My w Bisnode mamy wiele niestandardowych rozwiązań dla tych, którzy podejmują ważne i niejednokrotnie trudne decyzje biznesowe:

  • Rozwijaj swoją firmę podejmując właściwe decyzje.
  • Zoptymalizuj ryzyko dzięki dokładnym analizom.
  • Zwiększ efektywności i dokładność swoich działań marketingowych.

Dzięki rozwiązaniom Bisnode masz stały dostęp do aktualnych informacji i możesz podejmować decyzje w oparciu o odpowiednią podstawę.

Więcej informacji na temat tego, co robimy

Bisnode - kim jesteśmy?

Bisnode ekspertów na danych smart

Specjalizujemy się w Smart Data

Naszą specjalnością jest wspieranie rozwoju biznesu naszych klientów, dzięki dotarczaniu rozwiązań najwyższej jakości, które pomogają podejmować mądre decyzje na podstawie rzetelnych i niestandardowych analiz danych z różnych źródeł, podanych w optymalnej formie.

Znajdujemy się w 18 krajach europejskich co w połączeniu z naszym strategicznym partnerstwem z Dun & Bradstreet pozwala nam na dostarczanie lokalnych i globalnych danych najwyższej jakości wprost na biurka naszych klientów.

Dowiedz się więcej o nas

Decyzje Bisnode klientów za pomocą inteligentnych danych

Nasi klienci podejmują decyzje za pomocą inteligentnych danych

Zakres firm, którym pomagamy jest nieogranicziony. Od agencji rządowych przez małe i średnie przedsiębiorstwa do globalnych korporacji. Cechą wspólną naszych klientów jest to, że wybrali sposób pracy oparty na danych i  podejmują swoje decyzje biznesowe w oparciu o nasze analizy.

Nasi klienci działają w różnych branżach; banki i instytucje finansowe, sektor publiczny i rządowy, nieruchomości, ubezpieczenia, handel detaliczny i przemysł wytwórczy. To tylko przykłady.

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie.

Inteligentna technologia

Smart Data to twarda waluta naszych czasów

Zobacz jak może pomóc w zarządzaniu i podejmowaniu decyzji w Twojej firmie

Dowiedz się więcej