Co robimy

Ułatwiamy naszym klientom podejmowanie decyzji biznesowych
Bisnode-xperter na wysokiej jakości danych

Bisnode umożliwia inteligentne decyzje

Jesteśmy ekspertami w wysokiej jakości danych

Każdy z nas często potrzebuje pomocy przy podejmowaniu codziennych decyzji. Nie inaczej jest z firmami. Naszą specjalnością jest dostosowanie i przekazanie informacji kredytowej, gospodarczej i rynkowej, która ułatwia naszym klientom podejmowanie trafnych decyzji w obszarach istotnych lub kluczowych dla działania i rozwoju ich przedsiębiorstw.

Każdego dnia zbieramy i analizujemy ogromne ilości danych dotyczące osób, organizacji i firm.

Czy wiesz, że 90% danych na świecie zostało wygenerowane tylko w ciągu ostatnich dwóch lat.

W rozwiązaniach Bisnode używamy lokalnych i globalnych danych o najwyższej jakości z ponad 2000 źródeł.

Mamy również wiedzę niezbędną do łączenia tych zbiorów z danymi naszych klientów i wydobywania informacji, które dla nich byłyby niemożliwe do znalezienia. Stosując nasze mechanizmy, algorytmy i zdolności analityczne, możemy przekształcić zwykłe wpisy w bazie naszych klientów w potężne narzędzie służące do znacznej poprawy efektywności procesu decyzyjnego.

Nasi analitycy są ekspertami, którzy wcześnie wykrywają i adaptują nowe trendy, algorytmy i sposoby zachowania konsumentów. Dostarczamy faktów, odpowiedzi i spostrzeżeń, które służą do podejmowania bezpiecznych decyzji. Do naszych klientów podchodzimy bardzo indywidualnie, możemy zapewnić, że wymagane rozwiązanie będzie dostosowane i są dostępne w odpowiednim czasie, na odpowiednim urządzeniu i w sposób, który jest przejrzysty i łatwy do zrozumienia.

Chcemy, ułatwiać podejmowanie decyzji naszym klientom. Dlatego stale rozwijamy nowe rozwiązania i dostosujemy je do potrzeb naszych klientów uwzględniając to czego najbardziej potrzebują.

Jak wesprzeć decyzyjność jakością naszych danych?

Źródła danych i bezpieczeństwo

Źródła danych i bezpieczeństwo

Obsługujemy duże ilości danych traktując to jako wielką odpowiedzialność.

Bisnode zbiera i przetwarza duże ilości danych każdego dnia. Gromadzimy i analizujemy informacje z wielu źródeł, a dzięki strategicznemu partnerstwu z Dun & Bradstreet w Stanach Zjednoczonych, mamy dostęp do prawdopodobnie najszerszej i najbardziej aktualnej bazy danych firm na świecie.

W sumie, mamy dostęp do 2000 oficjalnych źródeł danych, które Analizujemy potrzeby naszych klientów. Wszystkie informacje są zarządzane i analizowane w celu tworzenia najwyższej jakości rozwiązań dla naszych klientów. W związku z tym priorytetowe jest dla nas zapewnienie bezpieczeństwa naszych klientów, jak i zarządzanie poufnymi informacji w całkowicie bezpieczny sposób.

Dowiedz się więcej o naszych źródłach danych

Smart Data

Smart Data

Zmieniamy Big Data w Smart Data

Każdego dnia produkowane jest 16 000 miliardów megabajtów danych. Dla ludzi, firm i całych Państw informacje i dane mają dzisiaj kluczowe znaczenie – jest to więc olbrzymie wyzwanie dla naszej firmy. W Bisnode przekształcamy i zmieniamy duże ilości danych (zwane Big Data) w inteligentne dane (zwane Smart Data). Oznacza to, że ze wszystkich danych wyciągamy esencję poprzez ich analizę i podajemy finalne rozwiązanie w odpowiednim czasie.

To umożliwia naszym klientom podejmowanie inteligentnych decyzji i rozwój ich biznesu. Tak właśnie Big Data zmienia się w Smart Data.

Dowiedz się więcej o Smart Data

Sprawdź różnice między Big Data a Smart Data

Nasze partnerstwo z Dun&Bradstreet

Nasze partnerstwo z Dun&Bradstreet

Dostęp do największej światowej bazy informacji biznesowych

Dun & Bradstreet's to firma globalna, która ma oddziały na całym świecie, dzięki czemu zawiera informacje o ponad 303 milionach firm z 240 krajów. D&B pobiera informacje z 30 000 oficjalnych źródeł, które są aktualizowane 5 milionów razy dziennie.

Jako nasz klient możesz mieć dostęp do wszystkich rozwiązań Dun & Bradstreet, wspieranych przez dostosowaną lokalnie wiedzę i rozwiązania marki Bisnode.

Więcej informacji na temat Dun & Bradstreet

Nasze podejście do ryzyka kredytowego

Nasze podejście do ryzyka kredytowego

Zwiększanie przychodów dzięki optymalizacji ryzyka

Nasze podejście do ryzyka kredytowego jest związane z jego optymalizacją, która w odróżnieniu od nadmiernej minimalizacji ryzyka daje naszym klientom realne szanse zapobiegania niebezpieczeństwom przy jednoczesnym wykorystaniu potencjału rozwoju ich przedsiębiorstw.  

Chodzi o znalezienie równowagi między bezpieczeństwem i możliwościami biznesowymi - kluczem do takiego działania jest zaufanie narzędziom wspierającym podejmowanie decyzji w firmach w oparciu o wysokiej jakości dane.  

Więcej o ryzyku kredytowym 

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie.

Maksymalizuj zyski ze współpracy z klientami

Dzięki rozwiązaniom opartym na największej w kraju bazie danych firm aktualizowanej codziennie dotrzesz do nowych klientów, zwiększysz sprzedaż, ograniczysz ryzyko i zbudujesz trwałe relacje z klientem.

  • Docieraj do nowych klientów
  • Ogranicz ryzyko współpracy
  • Utrzymaj i rozwiń współpracę z obecnymi klientami
Więcej

Automatyzuj procesy decyzyjne

Użyj wysokiej jakości danych, analityki predykcyjnej i nowoczesnej technologii Bisnode do poprawy efektywności procesów decyzyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy.

  • Zasilaj swoje działania marketingowe w wysokiej jakości dane
  • Zautomatyzuj proces oceny ryzyka i zdolności kredytowej kontrahenta
  • Zintegruj swoje procesy biznesowe z technologią opartą na danych najwyższej jakości
Więcej
Zastosowanie danych

Zdobądź nowych klientów

Zwiększ sprzedaż oraz ogranicz ryzyko i zbuduj trwałe relacje z klientami dzięki danym i analizom Bisnode
Sprawdź