analizy i rozwiązania szyte na miarę

Dokładnie odpowiadamy na potrzeby Twojej firmy

Unikalna wiedza dla indywidualnych rozwiązań

Uwzględniamy założenia i potrzeby naszych klientów, tworząc solidne i długoterminowe rozwiązania. Dzięki dostępności kompleksowych danych i ich integracji z danymi naszych klientów, oferujemy unikalne spostrzeżenia, analizy i proponujemy strategie biznesowe.

Pomagamy naszym klientom odkryć nowy potencjał, optymalizować kampanie i zapewnić konkurencyjność ich przediębiorstw. W całym tym procesie niezmiennie nadrzędne dla nas pozostają realne potrzeby naszych klientów.

Współpraca na warunkach klientów

Współpraca na warunkach klientów

Nasi analitycy codziennie pracują, aby pomóc naszym klientom osiągnąć ich cele biznesowe. Różne projekty angażują rozmaite zasoby naszych danych i algorytmów, adresując opracowanie konkretnego tematu lub projektu na potrzeby klienta. To właśnie specyficzne potrzeby naszych klientów określają, jak wygląda współpraca.

Znajdź odpowiedzi na pytania krytyczne dla Twojego biznesu

Znajdź odpowiedzi na pytania krytyczne dla Twojego biznesu

Nasze dane mogą między innymi pokazać, w jaki sposób nasi klienci mogą najefektywniej prowadzić swoje kampanie czy też wskazać, którzy kontrahenci będą skłonni kupować u nich w przyszłości. Poprzez analizy predykcyjne pomagające zrozumieć, jak klienci będą się zachowywali w przyszłości, możemy wspólnie z klientem budować strategie i plany, które zostaną następnie skutecznie przełożone na działanie operacyjne i wyniki firmy.

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe

Sprawdź jak nasze rozwiązania mogą pomóc Twojej firmie.

Maksymalizuj zyski ze współpracy z klientami

Dzięki rozwiązaniom opartym na największej w kraju bazie danych firm aktualizowanej codziennie dotrzesz do nowych klientów, zwiększysz sprzedaż, ograniczysz ryzyko i zbudujesz trwałe relacje z klientem.

  • Docieraj do nowych klientów
  • Ogranicz ryzyko współpracy
  • Utrzymaj i rozwiń współpracę z obecnymi klientami
Więcej

Automatyzuj procesy decyzyjne

Użyj wysokiej jakości danych, analityki predykcyjnej i nowoczesnej technologii Bisnode do poprawy efektywności procesów decyzyjnych wykorzystywanych w codziennej pracy.

  • Zasilaj swoje działania marketingowe w wysokiej jakości dane
  • Zautomatyzuj proces oceny ryzyka i zdolności kredytowej kontrahenta
  • Zintegruj swoje procesy biznesowe z technologią opartą na danych najwyższej jakości
Więcej