Nasze dane i bezpieczeństwo

Dane to nasz zasób naturalny, o który dbamy codziennie
Nasze źródła danych

Nasze źródła danych

Czy wiesz, że Bisnode Polska zarządza największym zbiorem danych gospodarczych w Polsce, aktualizowanym na bieżąco z ponad 50 źródeł.

Automatyzuj i usprawniaj procesy wewnętrzne w oparciu o dane, analitykę i technologię Bisnode.

Zawsze korzystamy z najwyższej jakości danych – to one są podstawą wszystkiego co robimy. Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie naszym klientom najbardziej wiarygodnych informacji.

Korzystamy z oficjalnych źródeł danych takich jak, np.: GUS, KRS, MSiG, CEiDG, sprawozdania finansowe i wielu innych.

Jako nasz klient będziesz miał stały dostęp do aktualnych i dokładnych danych, tak abyś mógł podjąć optymalną i mądrą decyzję biznesową.

 

Baza Danych Bisnode to:

  • blisko 4 600 000 aktywnych firm z Polski (łącznie z historycznymi to aż 7,2 mln firm!)
  • ok 1 200 000  numerów telefonów
  • ok 1 160 000 adresów e-mail do firm i 4 620 000 adresów e-mail osób prywatnych
  • 4 900 000 osób decyzyjnych

 

Silouette of man in glasses looing out a window at sun set dawn

Bazy danych firm i konsumentów:

  • skuteczne dotarcie do grupy docelowej,
  • targetowanie kampanii marketingowych i sprzedażowych,
  • pozyskanie nowych klientów i kontrahentów,
  • poprawa wyników sprzedażowych,

 

Zawsze korzystamy z najwyższej jakości danych – to one są podstawą wszystkiego co robimy. Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie naszym klientom najbardziej wiarygodnych informacji.

 

Rejestr firm z Polski - skuteczna selekcja:

Taki bogaty zestaw aktualnych informacji w bazie danych firm na temat przedsiębiorstw z Polski pozwoli Ci precyzyjnie określić, wyselekcjonować i co najważniejsze, dotrzeć do swojej grupy docelowej  - interesujących Cię firm z całej Polski.

Dzięki szerokim możliwościom selekcji danych, będziesz mógł przygotować spersonalizowaną ofertę, która skuteczniej zadziała na odbiorcę, a w konsekwencji zwiększy Twoją sprzedaż.

Dane lokalne i globalne

Dane lokalne i globalne

Bisnode jest dostępny w 19 krajach europejskich i ma dostęp do oficjalnych danych ze wszystkich rynków, na których działamy. Dzięki strategicznej współpracy z firmą Dun & Bradstreet z USA, mamy także dostęp do największej bazy danych o firmach na świecie. Daje to naszym klientom dostęp do zaktualizowanych informacji o 265 milionach firm w ponad 200 krajach.

Współpraca z Dun & Bradstreet również daje nam dostęp do dystrybucji D & B numeru D-U-N-S®, który jest międzynarodowym standardem unikatowego identyfikatora dla biznesu wykorzystywanego na całym świecie. To powoduje, że dane o Twojej firmie są dostępne na bieżąco, nawet dla konsumentów, którzy są aktywni na rynku międzynarodowym.

Bisnode daje Ci największą w kraju możliwość zdobycia kontrahentów na rynkach zarówno lokalnych jak i międzynarodowych.

Nasze podejście do bezpieczeństwa danych

Nasze podejście do bezpieczeństwa danych

Każdego dnia, zajmujemy się dużą ilością wrażliwych danych. Jest rzeczą oczywistą, że traktujemy te informacje z szacunkiem. Bezpieczeństwo i poufność danych są co najmniej tak ważne dla nas jak dla naszych klientów. Dlatego pracujemy zgodnie ze starannie opracowanymi wytycznymi, stosując zaawansowane i skuteczne mechanizmy kontroli. Używamy, absolutnie wiarygodnych narzędzi i przestrzegamy wszystkich przepisów, praw i zasad, które obowiązują na wszystkich naszych rynkach.

Zgodność z przepisami do przechowywania danych osobowych

Przestrzegamy wszystkich lokalnych i globalnych reguł dotyczących baz danych, utrzymując przechowywane przez nas dane w stałej, codziennej aktualizacji. Reagujemy także natychmiastowo i jesteśmy dobrze przygotowani do wszelkich zmian legislacyjnych. Oznacza to, że nasi klienci zawsze mogą mieć pewność, że dostarczana informacja i sposób, w jaki jest ona dostarczana jest zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Obsługa informacji kredytowej

Codziennie interpretujemy dane i informacje finansowe dla naszych klientów. Ze względów bezpieczeństwa opracowaliśmy odpowiednio zabezpieczone produkty, które są dostępne w formie usług online tak, że użytkownicy wszystkich naszych narzędzi mają swoje osobiste dostępy z loginem i hasłem. W ten sposób możemy zapewnić, że tylko odpowiednia, uprawniona do tego osoba, ma dostęp do określonych danych zminimalizując tym samym ryzyko nieautoryzowanego dostępu do usług i danych naszych klientów. 

Inteligentna technologia

Sprawdź potęgę Smart Data

Zobacz czym jest Smart Data i dlaczego może być tak istotne dla Twojego przedsiębiorstwa.
Sprawdź