BISNODE ROZPOCZYNA WSPÓŁPRACĘ Z PROVENIR DO NOWEJ GENERACJI ROZWIĄZAŃ, ELASTYCZNE RYZYKO DECYZJI

28 cze 2017

BISNODE ZOSTAJE PARTNEREM PROVENIR ABY DOSTARCZAĆ ROZWIĄZANIA NOWEJ GENERACJI Z ZAKRESU ELASTYCZNEGO ZAZĄDZANIA RYZYKIEM I DECYZJAMI.

 

Bisnode, pionier w Smart Data, który wspiera firmy w podejmowaniu najlepszych decyzji biznesowych, ogłasza partnerstwo z Provenir, dostawcą globalnych rozwiązań przeznaczonych do zarządzania ryzykiem biznesowym. Współpraca toruje drogę dla innowacyjnych usług wspomagania decyzji związanych z ryzykiem dla przedsiębiorstw europejskich.

 

W poszukiwaniu wzrostu i efektywności kosztowej przedsiębiorstwa w Europie potrzebują rozwiązań do optymalizacji procesów ryzyka kredytowego. Dzisiaj niezbędne stają się sprawne rozwiązania, które mogą szybko reagować na nagłe i bieżące zmiany gospodarcze i regulacyjne na świecie. Bisnode ma długą historię w dostarczaniu platform wspierających podejmownie decyzji. Pomagają one firmom automatyzować procesy i decydować w oparciu o dane typu Big oraz Smart Data. Partnerstwo z Provenir dzięki Provenir Risk Analytics oraz Platformie Decyzyjnej daje początek następnej generacji tego typu rozwiązań na rynku.

 

“Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia jak najlepszego zarządzania informacjami, analizy danych i ryzyka naszym klientom”, powiedział Anders Borg, Chief Strategy Officer w Bisnode. Anders kontynuuje “Partnerstwo Bisnode z Provenir jest strategiczną inicjatywą, która pozwoli nam na zbudowanie bardziej elastycznych i skalowalnych rozwiązań. Integracja naszych platform umożliwi naszym użytkownikom biznesowym tworzenie, zmianę i wdrażanie źródeł danych, reguł biznesowych lub modeli ryzyka w ciągu zaledwie kilku minut. Jest to potwierdzenie zobowiązania Bisnode do zapewnienia jak najlepszego doświadczenia klienta związanego z obsługą automatycznych systemów wspomagania decyzji w zarządzaniu ryzykiem biznesowym”.

 

Provenir pomaga firmom wdrażać innowacyjne procesy biznesowe, które poprawiają jakość obsługi i doświadczeń klienta. Ich cechą unikalną jest także to, że są w szybkim czasie dostarczane do klienta końcowego. Rozwiązanie Provenir ułatwia gromadzenie i wzbogacenie ustrukturyzowanych i rozproszonych danych, umożliwiając wykonywanie analityki danych i ryzyka w czasie rzeczywistym.

 

“Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Bisnode i możliwości wsparcia ich ekscytujących planów związanych z automatyzacją decyzji dotyczących ryzyka biznesowego w ich ofercie”, powiedział Paul Thomas, dyrektor zarządzający Provenir. “Platforma wspomagania decyzji związanych z ryzykiem Provenir zawiera model, dane i technologie agnostyczną, dzięki którym będzie dobrze dostosowana do celów które stawia przed sobą Bisnode. Czekamy z niecierpliwością na współpracę aby móc dostarczyć wspólnie wspaniałe rozwiązania dla bazy klientów firmy Bisnode”.

 

 

O Bisnode

 

Bisnode jest europejskim liderem danych i analiz. Pomagamy firmom znaleźć klientów i zarządzać nimi w całym cyklu życia. Robimy to poprzez pionierskie rozwiązania Smart Data, tak aby umożliwić naszym klientom podejmowanie trafnych decyzji. Zatrudniamy 2400 osób w 18 krajach z siedzibą w Sztokholmie, w Szwecji.