Kariera w Bisnode

Rozwijaj się z nami

Bisnode Polska - dlaczego warto u nas pracować?

Twoja przyszłość w Bisnode

Twoja przyszłość w Bisnode

Jesteśmy firmą, która wspiera przedsiębiorcze działanie, otwartość , chęć uczenia się i samorealizacji. Cenimy sobie pasję i zaangażowanie,szczerość i dotrzymywanie słowa. Poszukujemy osób dla których atmosfera i środowisko pracy są równie ważne jak zadania czy realizowane projekty.

Codziennie zadajemy sobie pytanie: co możemy robić jeszcze lepiej, co nowego chcielibyśmy robić i jak nasza praca wpływa na otoczenie?

Uczestniczymy w programie "Grasz o staż"

Grasz o staż

Wkładamy dużo wysiłku w tworzenie przyjaznych warunków pracy. Wierzymy, że dzielenie się wiedzą, zadawanie pytań, umiejętność dobrania i doradzenia najlepszych rozwiązań oraz optymizm i poczucie humoru to składniki niezbędne do odniesienia sukcesu.

Jesteśmy członkiem koalicji Przyjaznej Rekrutacji

Przyjazna Rekrutacja

Dbamy o relacje z kandydatami i ich doświadczenia w procesie rekrutacji dlatego przystąpiliśmy do Koalicji Przyjaznej Rekrutacji

DIMAQ Employer

DIMAQ Employer

Zatrudniamy specjalistów branży digital

Bisnode Polska zatrudnia specjalistów jedynego w Polsce i respektowanego w Europie programu standaryzacji umiejętności marketingu cyfrowego jakim jest Dimaq

Dimaq jest programem standaryzacji i weryfikacji kompetencji digital marketingowych. Definiuje niezbędny poziom wiedzy i kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego, pozwala na jego porównywanie i ewaluację. Metodologia programu została opracowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej - IAB Polska pod nadzorem branżowej rady kompetencji.

Więcej o DIMAQ

20160805_Warsaw_Spire-38.jpg

Bisnode Polska posiada tytuły:

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2014.

Etyczna firma 2014

Karta różnorodności 2016

Jeśli podzielasz nasze podejście do pracy oraz wartości Bisnode zapraszamy Cię do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Oferty pracy

Poniżej znajduje się lista naszych aktualnych ofert pracy.