Płock, mazowieckie

Key Account Manager SME

16 lut 2020

Bisnode to europejski lider w dostarczaniu danych i analiz. Jesteśmy obecni w 19 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 2100 pracowników. Poprzez strategiczne partnerstwo z Dun & Bradstreet – globalnym dostawcą informacji gospodarczych i biznesowych posiadamy dostęp do największej i najpełniejszej na rynku bazy danych firm krajowych i zagranicznych. Bisnode pomaga firmom pozyskiwać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Bisnode jest jednym z największych na świecie podmiotów analizujących Big Data i kreujących na ich podstawie rozwiązania oparte o technologie danych Smart. Inteligentne wykorzystanie danych pozwala ponad 130 000 klientom Bisnode każdego dnia zyskiwać nowe możliwości i podejmować trafne decyzje biznesowe. W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

 

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osób na stanowisko:

 

Account Manager SME oraz Telefoniczny Doradca Klienta

 

Seniority level - mid level

Job function – Sales

Working place: Płock (Poland)

 

Rola:
Szukamy kandydatów posiadających wiedzę z obszaru biznesu, ekonomii/finansów oraz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej B2B. Osoba na tym stanowisku będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Sprzedaży.

 

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Raportowanie, zgodne ze standardami Firmy
  • Aktywny udział w konferencjach, warsztatach i szkoleniach

 

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży (B2B) min. 3 lata
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Wysoka kultura osobista 
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość obsługi komputera MS Office, MS Outlook

 

 

Nie czekaj – klikaj w „Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

APLIKUJ

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Careers at bisnode