Warszawa, mazowieckie

Unleash the power of your potential

18 lut 2020

Bisnode to europejski lider w dostarczaniu danych i analiz. Jesteśmy obecni w 19 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 2100 pracowników. Poprzez strategiczne partnerstwo z Dun & Bradstreet – globalnym dostawcą informacji gospodarczych i biznesowych posiadamy dostęp do największej i najpełniejszej na rynku bazy danych firm krajowych i zagranicznych. Bisnode pomaga firmom pozyskiwać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy. Bisnode jest jednym z największych na świecie podmiotów analizujących Big Data i kreujących na ich podstawie rozwiązania oparte o technologie danych Smart. Inteligentne wykorzystanie danych pozwala ponad 130 000 klientom Bisnode każdego dnia zyskiwać nowe możliwości i podejmować trafne decyzje biznesowe. W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

 

Do naszych zespołów w Warszawie, szukamy:

pasjonatów/tki sprzedaży, obsługi klienta, pracy z danymi.

 

Working place: Warsaw (Poland)

 

Jeśli jesteś osobą otwartą, komunikatywną, zorientowana na realizację celów, a jednocześnie ceniącą dobrą atmosferę i pracę zespołową, napisz do nas.

 

 

 

Nie czekaj – klikaj w „Aplikuj”

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

APLIKUJ

 

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Careers at bisnode