Nasze wartości

Czym kierujemy się w biznesie
Orientacja na klienta

Orientacja na klienta

Słuchamy i uczymy się od naszych klientów. Każdego dnia opracowujemy nasze rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Polegamy na sobie nazwajem i w ten sposób rozwijamy się wspólnie. Naszym celem zawsze jest wspieranie klientów w podejmowaniu mądrych decyzji.

Stała ciekawość

Stała ciekawość

W Bisnode ciekawość znajduje się w naszym DNA. Obejmuje ona bezustannie wszystkie aspekty naszej działalności. Wynagradzamy innowacje, kwestionujemy status quo i mamy odwagę do bycia pionierami.

Współpraca

Współpraca

W Bisnode współpracujemy. Komunikacja i współpraca pomiędzy wszystkii krajami grupy Bisnode umożliwia nam bycie pionierem w Smart Data i tworzenie prawdziwej wartości dla naszych klientów. Współpracując jako organizacja transgraniczna, szybko i łatwiej przystępujemy do działania. Razem możemy więcej.

Zaufanie

Zaufanie

Zaufanie jest dla nas kluczowe. Zaufanie czyni nas profesjonalnymi partnerami dla naszych klientów, jak i tymi, którzy wnoszą istotny wkład do lokalnych społeczeństw. Aby stworzyć zaufanie, musimy polegać na sobie i na innych. Kiedy każda osoba bierze odpowiedzialność za swoje działania, razem możemy pomóc sobie nawzajem dotrzeć dalej w naszej wspólnej podróży.

O Bisnode

Poznaj Bisnode!

Poznaj Bisnode! Dowiedz się co konkretnie robimy aby realizować nasze wartości
Sprawdź