Środowisko

Środowisko pracy jest naturalną częścią codziennej działalności
Dbamy o środowisko każdy dzień

Dbamy o środowisko każdy dzień

Środowisko pracy jest integralną częścią wszystkich codziennej pracy w Szwecji Bisnode. Pracujemy nie tylko do zestawu celów środowiskowych, my ciągle wyzwanie naszej własnej wydajności przez pomiar i monitorowanie wyników, jak i do szkolenia naszych pracowników.

  • Bisnode przestrzegania obowiązujących przepisów o ochronie środowiska, przepisy i rozporządzenia i my są ciągle aktualizowane, dotyczące wszelkich zmian.  

  • Stale pracujemy, aby zmniejszyć nasz wpływ na środowisko, integrując cele ochrony środowiska w strategii biznesowej firmy.  

  • Bisnode pracy do podniesienia świadomości ekologicznej wśród naszych pracowników poprzez ciągłe szkolenia i informacji na temat naszego środowiska pracy i środowiska problemy w ogóle.  

  • Możemy ustawić kryteriów środowiskowych w zamówieniach powyżej $ 500 000.  

  • Bisnode dostarcza przede wszystkim usług cyfrowych z niskim wpływie na środowisko.  

  • Staramy się zaoferować naszym klientom cyfrowa alternatywa do korespondencji papieru, takich jak cyfrowy kredytowych odwołanie kopie i faktury elektroniczne.  

System zarządzania środowiskowego

System zarządzania środowiskowego

Mierzymy, zarzadzac i ciągle rozwijać nasze środowisko pracy

Środowiska pracy jest naturalne i integralną częścią codziennej pracy firmy i Bisnode pomiaru mają wpływ działalności gospodarczej na środowisko. Są specjalnie obranych celów środowiskowych i działań określonych w korporacyjnych plan i mieć jasne własność podzielona wśród kierownictwa.  

Tak jak w innych częściach naszej firmy evolve, mierzone i spełnione cele środowiskowe stale się i są również przedstawiane w firmie codziennie raportowania.

Całkowite emisje brutto Bisnode's: 1000 ton CO2E

Emisji gazów cieplarnianych różnią się czasem i jest często ze względu na zmiany w organizacji, takich jak Firma rozszerza lub zmniejsza. w związku z tym, ważne jest,tt użyć miar względnych (kluczowych wskaźników efektywności), który bierze pod uwagę te różnice. Te są zgłaszane w tabeli poniżej:

Infograf Koldioxidutsläpp Bisnode-01.png