InfoTorg – Identifiera och kartlägga oseriösa företag

Informacje o Dun & Bradstreet

Od prawie 200 lat firma Dun & Bradstreet pomaga klientom i partnerom rozwijać się i prosperować dzięki potędze danych, usług analitycznych i rozwiązań opartych na danych. Ponad 6000 pracowników na całym świecie dąży do tego wyjątkowego celu, a my kierujemy się ważnymi wartościami, które sprawiają, że jesteśmy uznanym liderem w dziedzinie danych wykorzystywanych do podejmowania decyzji biznesowych i uzyskiwania wniosków analitycznych. Nasze dane i wnioski analityczne są cenne na wszystkich etapach cyklu życia przedsiębiorstwa i niezależnie od warunków ekonomicznych.

Dun & Bradstreet pomaga klientom rozwijać się i prosperować
Nasze dane, wnioski analityczne i platformy oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają klientom podejmowanie bardziej inteligentnych działań, które zapewniają im przewagę konkurencyjną. 
Dowiedz się więcej

Bisnode jest teraz spółką należącą do Dun & Bradstreet
Firma Bisnode dołączyła do Dun & Bradstreet. Należy pamiętać, że do odwołania stosowana będzie formalna nazwa Bisnode w odniesieniu do numeru w rejestrze / numeru VAT.

Informacje finansowe

Informacje finansowe Dun & Bradstreet, więcej na Relacje z inwestorami

Roczne raporty finansowe dla grupy Bisnode, 2014 – 2019, znajdziesz tutaj
Ochrona danych

Bezpieczeństwo danych i prywatność są dla nas równie ważne, jak dla naszych klientów. Korzystając z niezawodnych systemów, wytycznych i procedur, przestrzegamy praw, zasad i przepisów obowiązujących na wszystkich naszych rynkach.

Poznaj naszych klientów
Dowiedz się, w jaki sposób firma Dun & Bradstreet przyczyniła się do ich sukcesu.

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie danych i analityki i wiemy, jak bardzo może pomóc oparcie biznesu na danych. Chcielibyśmy pomóc Ci obniżyć koszty i zwiększyć skuteczność weryfikacji kontrahentów. Zostaw swoje dane, a otrzymasz link do darmowego webinaru i innych materiałów, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą.

Przeczytaj naszą Politykę prywatności