Pomagamy klientom rozwijać się i prosperować

Nasze dane, wnioski analityczne i platformy oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają klientom na całym świecie podejmowanie bardziej inteligentnych działań, które zapewniają im przewagę konkurencyjną

world map black and white bisnode

Nasze dane

Myślące przyszłościowo organizacje na całym świecie ufają firmie Dun & Bradstreet w dziedzinie danych i wniosków analitycznych oraz wykorzystują nasze kompleksowe rozwiązania do tworzenia skutecznych strategii i inteligentnych działań.

Znajdujemy się w samym centrum kluczowych inicjatyw tych organizacji i stanowimy o różnicy, która pomaga im zwiększać przychody, podnosić marże, ograniczać ryzyko i zapewniać zgodność z przepisami. Firmę Dun & Bradstreet wyróżnia skala, głębia, różnorodność i precyzja naszych stale rozwijanych danych biznesowych.

Dowiedz się więcej o naszej chmurze danych

Analysér udviklingen i din kundeportefølje

Nasze analizy

Dzięki bogatym zasobom własnych danych, takich jak dane historyczne z naszego globalnego programu handlowego oraz światowej klasy zespołowi doświadczonych naukowców firma Dun & Bradstreet jest w stanie dostarczać potrzebne informacje o klientach, dostawcach i innych partnerach biznesowych. Wykorzystujemy uczenie maszynowe/sztuczną inteligencję (AI), jak również stosujemy najnowsze technologie i metodologie statystyczne do tworzenia wysoce skutecznych wskaźników prognostycznych, ocen, wyników i zaawansowanych modeli analitycznych.

Road crossing people

Numer D-U-N-S®

Numer Dun & Bradstreet D-U-N-S to unikatowy dziewięciocyfrowy identyfikator dla firm. Numer ten jest nadawany, gdy nasz opatentowany proces określania tożsamości, będący częścią naszej metodologii DUNSRight, zidentyfikuje firmę jako unikatową w stosunku do wszystkich innych w Chmurze danych firmy Dun & Bradstreet. Numery D-U-N-S są często podawane przez pożyczkodawców i potencjalnych partnerów biznesowych, co ułatwia określenie wiarygodności i/lub stabilności finansowej danej firmy. Numer D-U-N-S umożliwia również identyfikację powiązań pomiędzy podmiotami korporacyjnymi (hierarchii i struktury).
city skyline light colors

Nasza globalna sieć
Globalne Informacje Biznesowe

Globalny charakter naszej chmury danych to nasza unikatowa przewaga. Nawet jeśli dziś prowadzisz działalność w jednym regionie geograficznym, nie można wykluczyć, że Twoja firma będzie się rozwijać i przekroczy granice lub będzie współpracować z interesariuszami w innych regionach, co sprawia, że dostęp do globalnych danych i usług analitycznych jest niezbędnym elementem dla firm odnoszących sukcesy, niezależnie od ich rozmiarów.

Dostrzegamy wartość lokalnego doświadczenia, jeśli chodzi o pozyskiwanie globalnych danych, dlatego stworzyliśmy Worldwide Network by Dun & Bradstreet — bezkonkurencyjne partnerstwo globalne z czołowymi dostawcami informacji biznesowych w różnych krajach całego świata, które pozwala klientom rozwijać się i prosperować. Dane, wnioski analityczne i platformy oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają klientom podejmowanie bardziej inteligentnych działań, które zapewniają im przewagę konkurencyjną. Nasze dane pozyskujemy bezpośrednio od naszych partnerów, którzy stanowią element naszego „łańcucha dostaw danych” i część sieci doskonałości przestrzegającej najwyższych standardów.

Dowiedz się więcej o naszej Worldwide Network

Nasi klienci
Na współczesnym rynku firmy muszą opierać się na danych w niespotykanym dotąd stopniu.To dlatego prawie 90% firm z listy Fortune 500™ oraz firmy z całego świata, niezależnie od rozmiaru, polegają na Dun & Bradstreet.


Mamy rozwiązania odpowiadające wszystkim wyzwaniom Twojej firmy

Jesteśmy ekspertami w zakresie wysokiej jakości danych i oprogramowania, specjalizujemy się w dostosowywaniu informacji kredytowych, biznesowych i rynkowych, które ułatwiają naszym klientom podejmowanie lepszych decyzji. Pomożemy Ci w rozwiązaniach dla:
Dane biznesowe i jakość danychUzyskaj dostęp do naszych wysokiej jakości danych o firmach i konsumentach, wzbogać własną bazę o unikalne dane - mądre decyzje wymagają smart data.
Więcej
Marketing i Sprzedaż
Znajdź nowe prospekty sprzedażowe, dotrzyj do klientów dzięki naszym rozwiązaniom dla marketingu i popraw jakość obsługi klienta.
Więcej
 Ryzyko Kredytowe
Możemy pomóc Ci w raportach kredytowych, podejmowaniu decyzji dotyczących ryzyka, monitorowaniu i zarządzaniu portfelem kontrahentów, a także w zakresie AML / KYC.
Więcej
Analizy i Statystyki
Mamy najlepszy zespół analityczny w Europie, dostarczający kluczowych informacji na temat Twoich obecnych i potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych.
Więcej