Sprawdź wiarygodność swoich zagranicznych kontrahentów!

Uzyskaj dostęp online do szczegółowych danych na temat 295 mln firm z ponad 200 krajów Świata. Dzięki D&B Credit bądź bezpieczny o Twój biznes i poznaj nowe możliwości eksportu. Mamy 90% zadowolonych klientów, dołącz do tego międzynarodowego grona!

Przekonaj się jak nasze dane mogą pomóc także Twojej firmie!

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Umożliwiamy dostęp online do 295 mln firm z ponad 200 krajów Świata.

Dzięki DB Credit zapewnisz sobie bieżącą ocenę ryzyka w całym portfelu klientów. Uzyskasz łatwiejszy dostęp do najważniejszych informacji z całego świata praktycznie z pierwszej ręki. Wszystko to wsparte przystępną i efektywną analityką. DB Credit to:

Szybkość i jakość decyzji

DB Credit to wielokrotnie szybszy dostęp do danych dzięki technologii Cloud i sprawne wyszukiwanie informacji i danych o firmach dzięki unikalnym algorytmom Dun&Bradstreet. Analizy przekrojowe portfela dostarczają gotowe informacje do podjęcia decyzji za pomocą paru kliknięć, wprost na Twoje biurko. To znacznie skraca czas podejmowania ważnych decyzji a jednocześnie da Tobie pewność dokonanych wyborów.

Wygoda korzystania z globalnych danych

DB Credit to unikalne informacje i dane na temat firm z ponad 200 krajów świata dostępne dzięki regionalnym i krajowym placówkom Dun&Bradstreet. To najpełniejsza i najbardziej wiarygodna baza danych i powiązań na rynku. Wszystko to dostępne jest w przystępnej aplikacji projektowanej i stale współtworzonej z naszymi klientami, wygodnej i intuicyjnej w użyciu.

Rozwój biznesu zamiast ograniczeń

Dzięki szybkiemu wglądowi w stan portfela nie tylko wskażesz obszary ryzykowne. Wybierając obszary bezpieczne wskażesz klientów najbardziej potencjalnych do rozwoju biznesu. Dzięki temu podejdziesz selektywnie do każdego ze swoich zagranicznych kontrahentów i będziesz w stanie określić plany rozwoju długotrwałej współpracy i „inwestycję” w określonych klientów.

Bezpieczeństwo

Oprócz większej ilości informacji, D&B Credit daje zestaw narzędzi do łatwego archiwizowania wyników przeprowadzonych czynności. To bardzo istotne w dobie rosnącego ryzyka oszustw i wyłudzeń ze strony nieuczciwych kontrahentów, którym towarzyszą coraz częstsze kontrole wewnętrzne i zewnętrzne. Ponadto użytkownicy platformy mogą otrzymywać różne poziomy dostępu do danych, co sprzyja bezpieczeństwu informacji.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Jesteśmy obecni w 19 krajach, gdzie pomagamy firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy.

W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

Współpraca z Dun&Bradstreet

Współpraca z Dun&Bradstreet

Bisnode jest wyłącznym przedstawicielem Dun&Bradstreet w Polsce.

D&B to amerykańska korporacja zajmująca się danymi oraz działająca globalnie i największa na świecie wywiadownia gospodarcza.

Dzięki temu strategicznemu partnerstwu oferujemy na polskim rynku rozwiązania unikalne, takie jak D&B Credit - platforma nowej generacji wspierająca zarządzanie ryzykiem finansowym.

Klienci, którzy nam zaufali.

Dołącz do tego grona!