DECYZJE TWOICH KLIENTÓW 
NIE SĄ RACJONALNE

Kierują nimi emocje. Od nich zależy czy wybiorą Twoją firmę.

Doświadczenia klienta to klucz do decyzji zakupowej.

Dlatego w Bisnode to na nich się koncentrujemy.

  • W czasie rzeczywistym gromadzimy informacje od klientów. 
    Identyfikujemy odpowiednie sygnały i doradzamy jak skutecznie je wykorzystać do zwiększonej sprzedaży
  • Specjalizujemy się w dziedzinie Smart Data
    Wiemy jak analizować dane, aby rozpoznać indywidualne potrzeby klienta.
  • Dostarczamy wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci podjąć właściwe decyzje.

Bisnode jest europejskim leaderem w dostarczaniu danych i analiz, 
obecnym w 18 krajach, gdzie zatrudnia 2100 pracowników.

 

SPRAWDŹ SKUTECZNOŚĆ BISNODE

Zostaw swoje dane a oddzwonimy

Bisnode pomaga firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe 
przez cały okres współpracy. Umożliwia klientom podejmowanie trafnych decyzji poprzez wykorzystanie Smart Data

obrazek reko.jpg

Chcesz się z nami skontaktować?

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.