Oferta specjalna dla członków Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych

Oferta limitowana - Luty/Marzec 2019!
Bisnode i PSPD loga.png

Oferta Bisnode dla Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych.

Preferencyjna oferta dedykowana tylko dla członków Stowarzyszenia dotyczy sprawdzenia kondycji finansowej kontrahentów

Bisnode  jest jest europejskim liderem w dostarczaniu informacji gospodarczych i biznesowych, posiadamy dostęp do największej i najpełniejszej na rynku bazy danych firm krajowych i zagranicznych.

Risikomanagement

Jesteśmy największą pod względem obrotów wywiadownią gospodarczą w Polsce i jako jedyni dostarczamy tak szeroki zakres ilościowy (270 milionów firm) i geograficzny (205 krajów) Raportów Handlowych dostępnych on-line.

Baza firm z Polski liczy ponad 7 milionów unikalnych podmiotów (REGON) jako integracja wszystkich rejestrów (KRS, CEIDG, GUS). Aktualizujemy w trybie dziennym dane z ponad 50 oficjalnych źródeł w Polsce.

Jednorazowe sprawdzenie kontrahenta

Dzięki Bisnode i przedstawicielowi Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych sprawdź potencjalnego partnera biznesowego szybko i sprawnie i zyskaj realną przewagę biznesową.

  1. 50 zł netto – sprawdzenie klienta krajowego
  2. 100 zł netto – sprawdzenie klienta zagranicznego*

Opiekun oferty:

Imię: Justyna

Nazwisko: Szur

Nr. telefonu: 502 492 918

Aby skorzystac z oferty pobierz i wypełnij poniższy formularz:

POBIERZ

Po wypełnieniu zeskanuj formularz i wyślij na adres: biuro@pspdgdynia.pl

* dotyczy raportów z Austrii, Argentyny, Belgii, Brazylii, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Hong Kongu, Irlandii, Kanady, Korei Południowej, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Peru, Portugalii, Słowacji, Szwajcarii, Szwecji, USA, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch

W przypadku pozostałych Państw wycena indywidualna

Uzyskaj dostęp do największej bazy danych o firmach w Polsce!

Regulamin dostępny TUTAJ  Bisnode Polska przetwarza Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym w celu załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli prosisz o informacje dotyczące naszych produktów, nasza odpowiedź może zawierać informacje handlowe i materiały marketingowe, które zostaną Ci przekazane w wybrany przez Ciebie sposób: drogą telefoniczną lub elektroniczną. Pełną informację RODO znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej TUTAJ.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.

Promocyjne pakiety abonamentowe

Proponujemy pakiety promocyjne w ramach 12 miesięcznego dostępu do bazy Bisnode na poniższych warunkach:

  1. 2900 zł netto – 100 przeglądów raportów krajowych
  2. 4900 zł netto – 500 przeglądów raportów krajowych 

 

Istnieje możliwość rozszerzenia oferty o raporty zagraniczne.

Zyskaj szeroki dostęp do największej bazy firm w kraju! Uzyskaj przewagę nad konkurencją korzystając z danych i analiz Bisnode.

Opiekun oferty:

Imię: Łukasz

Nazwisko: Woźniak

Nr. telefonu: + 48 797 290 944 

Adres e-mail: lukasz.wozniak@bisnode.com

Klienci, którzy nam zaufali.

Dołącz do tego grona!