Pomagamy
firmom w
Polsce już od...

Przekonaj się jak nasze dane mogą pomóc także Twojej firmie!

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Poznaj historię Bisnode - Historię Pewnych Danych.

Czy wiesz, że Bisnode wywodzi się od firmy Dun&Bradstreet, w której w roli korespondentów pracowało 4 prezydentów Stanów Zjednoczonych? 

Bisnode Polska już od 25 lat działa na polskim rynku, dostarczając polskim przedsiębiorcom dane gospodarcze najwyższej jakości. Jednak swoje fundamenty opiera na ponad 170 letniej tradycji dostarczania informacji wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Jesteśmy obecni w 18 krajach, gdzie pomagamy firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy.

Nasi klienci podejmują trafne decyzje dzięki wykorzystaniu naszych danych.

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

Historia Pewnych Danych

Historia Pewnych Danych

Wiele przedsiębiorstw ma historię – ale tylko nieliczne chcą się nią dzielić. Mało jest bowiem przedsiębiorstw, których działalność i historia wpływają na rozwój innych firm i gospodarek tak mocno, jak ma to miejsce w przypadku Bisnode.

Jak to się zaczęło?

Jak to się zaczęło?

Uprzemysłowienie, rozwój handlu oraz powstawanie nowych rynków sprawiły, że odpowiednia informacja stała się podstawą każdej decyzji, a tym samym warunkiem efektywnego działania, tak jest do dzisiaj.

Jako pierwszy ważność informacji gospodarczej zrozumiał Lewis Tappan - kupiec z Nowego Jorku (pradziadek Bena Franklina) w 1841r.

Założył on firmę „The Mercantile Agency”, którą można uważać za prekursora nowoczesnego „przemysłu informacyjnego”. Pod kierownictwem Roberta Grahama Duna w 1859 r. zmieniono nazwę firmy na „R. G. Dun & Company”.

Klienci, którzy nam zaufali.

Dołącz do tego grona!

Zdobądź nowych klientów z Bisnode

Dziękujemy za to że kupujesz nasz raport o firmie. Dowiedz się jak pomagamy firmom zwiększyć sprzedaż oraz ograniczyć ryzyko dzięki danym i analizom Bisnode.

Dowiedz się więcej