Jak przyśpieszyć rozwój Twojej firmy na wiosnę?

Podejmuj właściwe decyzje biznesowe dzięki naszym danym. Na co dzień pomagamy firmom w Polsce i Europie zyskać nowe możliwości i klientów dzięki naszej unikalnej bazie danych zawierającej dane o ponad 7 mln polskich firm!

Przekonaj się jak nasze dane i doświadczenie mogą pomóc także Twojej firmie!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez Bisnode Polska Sp. z o.o., wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących , zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. z 2014 r. poz. 243 ze zm.)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Bisnode Polska Sp. z o.o. drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i uslug oferowanych przez Bisnode Polska Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Bisnode jest europejskim liderem w dostarczaniu danych i analiz.

Jesteśmy obecni w 18 krajach, gdzie pomagamy firmom zdobywać nowych klientów i utrzymywać bezpieczne relacje biznesowe przez cały okres współpracy.

Nasi klienci podejmują trafne decyzje dzięki wykorzystaniu naszych danych.

Ponad 150.000 klientów korzysta z naszych rozwiązań. Wspieramy ich w zarządzaniu własnymi danymi, minimalizowaniu ryzyka oraz wzmacniamy ich zdolności decyzyjne – w efekcie zwiększamy ich sprzedaż i przychody.

Nasza baza danych jest unikalna. Zawiera ogrom informacji na temat firm, osób fizycznych, nieruchomości i pojazdów w Europie.

W Polsce Bisnode działa i pomaga przedsiębiorcom już od 25 lat.

Klienci, którzy nam zaufali.

Dołącz do tego grona!