Zaproszenie na II edycje Forum Firm Rodzinnych miesięcznika Forbes

Z A P R O S Z E N I E

 

Szanowni Państwo,

 

Z wielką przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji Forum Firm Rodzinnych miesięcznika Forbes.

 

Idea powstania „Forum Firm Rodzinnych” miesięcznika Forbes, Bisnode Polska i partnerów strategicznych, zrodziła się z potrzeby promocji przedsiębiorczości rodzinnej, wsparcia jej rozwoju oraz pomocy w rozwiązywaniu specyficznych problemów przedsiębiorstw rodzinnych. Celem nadrzędnym jest chęć zintegrowania środowiska firm rodzinnych na polskim rynku, wymianę doświadczeń ujętych w zestawieniu przedsiębiorców jak również propagowanie etycznego wymiaru prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Ranking „Firm Rodzinnych” to zestawienie przedsiębiorstw wiarygodnych, rzetelnych i transparentnych. Cieszących się nieposzlakowaną opinią. Przedsiębiorstw, aktywnie wspierających rozwój społeczności lokalnej i będących w regionie najbardziej dynamicznymi w rozwoju firmami.

 

Firmy zainteresowane udziałem w rankingu „Forum Firm Rodzinnych”, powinny przekazać wymagane dane do Bisnode Polska, w nieprzekraczalnym terminie do 31 lipca 2019 roku.

 

Kto powinien wziąć udział w badaniu?

Do wzięcia udziału w „Forum Firm Rodzinnych” zaprasza się wszystkie firmy rodzinne, które na potrzeby projektu definiuje się jako przedsiębiorstwo, w którym przynajmniej dwóch udziałowców łączą więzy rodzinne oraz mają oni minimum 51% udziałów.

 

Jak odbywa się rejestracja? 

Aby zgłosić swój udział w tegorocznej edycji rankingu firm rodzinnych, należy odwiedzić podstronę dotyczącą rankingu i wypełnić:

formularz zgłoszeniowy

 

Finalne i kompletne wyniki rankingu, zostaną opublikowane na łamach miesięcznika Forbes i specjalnie dedykowanej stronie internetowej. Nagrody i wyróżnienia laureatom II edycji Forum Firm Rodzinnych zostaną wręczone podczas specjalnie dedykowanych, regionalnych galach.

 

Zgłoszenie do rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi ukrytymi roszczeniami finansowymi.

 

 

Więcej informacji;

Tomasz Starzyk

Specjalista ds. Public Relations

Bisnode Polska Sp. z o.o.

+ 48 660 474 869

tomasz.starzyk@bisnode.com
Postal address: ul. Plac Europejski 2, 00-844 Warszawa

bisnode.pl