Najwyższej jakości dane i system ostrzeżeń

Wysoka jakości danych oraz zaawansowana analityka predykcyjna Bisnode zwiększa efektywności procesów marketingowych i sprzedażowych

check_fat_green.png

Zautomatyzuj proces tworzenia prospektów

check_fat_green.png

Optymalizuj działania marketingowe i sprzedażowe poprzez aktualizację danych w CRM

check_fat_green.png

Zwiększ wskaźniki konwersji klientów poprzez wzbogacanie o dane jakościowe

Nowoczesny marketing opera się na analityce Big Data

Rozwiązania Bisnode umożliwiają uproszczenie i zoptymalizowanie procesów marketingowych. Poprzez połączenie danych własnych, zewnętrznej bazy referencyjnej z gwarantowaną jakością (Bisnode) oraz informacji przechwytywanych z Internetu na temat zachowań zakupowych klientów, tworzone są niepowtarzalne możliwości biznesowe. W sytuacji, gdy działania marketingowe, a także poszukiwanie i pielęgnowanie istniejących klientów są spersonalizowane, oparte na zdarzeniach i zautomatyzowane, zwiększamy szanse by stały się rzeczywistością. Dzięki dostępowi do istotnych i aktualnych informacji we własnych systemach, uzyskasz przydatne narzędzia zwiększające zwrot z inwestycji i rozwój firmy.

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.

Dane i prywatność

Nasze dane i bezpieczeństwo

Dowiedz się więcej o naszych danych, ich źródłach, bezpieczeństwie i zastosowaniu.

Więcej