Unikaj ryzykownych kontrahentów

Dzięki pełnej wiedzy o swoich klientach i dostawcach ograniczysz ryzyko strat finansowych

check_fat_green.png

Unikniesz współpracy z ryzykownymi kontrahentami

check_fat_green.png

Zabezpieczysz firmę przed startami ustalając bezpieczne warunki kontraktów

check_fat_green.png

Zapewnisz stałą kontrolę ryzyka w portfelu należności

W jaki sposób ustrzec się ryzyka?

W jaki sposób ustrzec się ryzyka?

Ocenimy Twojego kontrahenta pod kątem ryzyka współpracy. Zweryfikujemy jego siłę finansową, określimy zagrożenie niewypłacalnością. Pełen obraz ryzyka pokaże specjalny zestaw wskaźników opracowanych przez ekspertów Bisnode i Dun&Bradstreet.

Przedstawimy ocenę scoringową oraz rating firmy mówiący o ryzyku jej upadłości. Zarekomendujemy też bezpieczne limity kredytu kupieckiego. Określimy też jak firma reguluje swoje płatności wobec innych kontrahentów. Poza tym umożliwimy szybki wgląd w sytuację portfela należności, wskazując obszary podwyższonego ryzyka.

Taki zestaw informacji stanie się dla Ciebie niezbędnikiem przy podejmowaniu racjonalnych decyzji biznesowych.

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.