Umożliwimy pewną autoryzację firmy Twojego kontrahenta 

Zabezpiecz rentowność swojej firmy poprzez inteligentne decyzje

Skontaktuj się z nami
check_fat_green.png

Unikniesz współpracy z ryzykownymi kontrahentami

check_fat_green.png

Zabezpieczysz firmę przed startami ustalając bezpieczne warunki kontraktów

check_fat_green.png

Zapewnisz stałą kontrolę ryzyka w portfelu należności

Kim naprawdę jest Twój Klient?

Kim naprawdę jest Twój Klient?

Czy jest firmą, za którą się podaje? Jaką działalność prowadzi? Czy jego dane teleadresowe są poprawne?

Dzięki precyzyjnej identyfikacji zweryfikujesz czy firma, z którą współpracujesz prowadzi oczekiwaną działalność. Potwierdzisz jej autentyczność. Sprawdzisz jak długo jest na rynku i jakie wyniki finansowe osiąga. Ponadto ilu pracowników zatrudnia i jakie aktywa posiada.

Potwierdzisz też czy prowadzi aktywną działalność, czy nie jest w trakcie likwidacji oraz jakie zdarzenia prawne w niej zachodziły. Dzięki temu zredukujesz ryzyko współpracy z firmą, która jest wystawiona wyłącznie do transakcji, lub firmą, która za chwilę zniknie z rynku.

Dzięki obszernym danym ocenisz ryzyko płynące ze współpracy. Poza tym zapewnimy poprawność rozliczeń i korespondencji dzięki danym teleadresowym.

Unikalny identyfikator - gwarancja jakości

Unikalny identyfikator - gwarancja jakości

NUMER DUNS

Każda firma na świecie identyfikowana jest indywidualnym numerem DUNS. Jest on tak unikalny jak odcisk palca.

Metodologia nadawania numerów DUNS, stworzona przez D&B pozwala na precyzyjną identyfikację podmiotu, jego prawidłowych danych rejestrowych i teleadresowych oraz powiązań korporacyjnych i osobowych. Numer DUNS to podstawowy identyfikator D&B i Bisnode.

W Ameryce północnej, Wielkiej Brytanii, Europie Zachodniej jest on bardzo rozpowszechniony - zna go każdy przedsiębiorca. W USA jest on traktowany na równi z numerami rejestrowymi typu NIP czy REGON. Zawsze towarzyszy firmie, w każdym naszym rozwiązaniu.


Dzięki identyfikacji numerem DUNS firma jest elementem największej na świecie bazy danych o firmach - Dun&Bradstreet, zawierającej ponad 260 mln rekordów. Nasza baza żyje. Jest ona organizmem scalającym bazy lokalne z całego świata.

Dane czerpiemy bezpośrednio ze źródeł oficjalnych, poprzez bezpośredni wywiad oraz od naszych Klientów.

Dowiedz się więcej o numerze D-U-N-S

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.