Zapewnimy stałą wiedzę o kontrahentach dzięki ich monitoringowi

Skorzystaj ze źródeł tysięcy rejestrów, zestawień, oraz setek tysięcy mediów elektronicznych

Skontaktuj się z nami
check_fat_green.png

Unikniesz współpracy z ryzykownymi kontrahentami

check_fat_green.png

Zabezpieczysz firmę przed startami ustalając bezpieczne warunki kontraktów

check_fat_green.png

Zapewnisz stałą kontrolę ryzyka w portfelu należności

Kontrola podstawą zaufania?

Kontrola podstawą zaufania?

Ten slogan może się źle kojarzyć, ale w świecie biznesu się sprawdza. Uzupełnieniem procesu weryfikacji klientów jest ich monitoring. Oferujemy stały monitoring zdarzeń zachodzących u Twoich Klientów.

Źródłami będą tysiące rejestrów, zestawień, oraz setki tysiecy mediów elektronicznych. Samodzielnie wybierzesz zakres zdarzeń, które będziemy monitorować oraz zakres firm, które obejmiemy monitoringiem. O zachodzącym zdarzeniu informujemy alertem na skrzynkę pocztową.

Dzięki temu możesz być spokojny - żadne istotne z pkt. widzenia ryzyka zdarzenie prawne nie umknie Twojej uwadze. Pozyskane informacje poddamy wstępnej analizie i kategoryzacji, dzięki czemu otrzymasz je w formie gwarantującej przejrzystość i klarowność przekazu. Określisz zakres informacji, które chcesz  otrzymywać, formę komunikatu oraz częstotliwość powiadomień.

Monitoring pozwoli Ci być na bieżąco z sytuacją klientów przy ogromnej oszczędności czasu.

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.