Precyzyjny dobór klientów i skuteczne ich pozyskanie

Dzięki wiedzy o kliencie i potencjale rynku Twoje działania marketingowo-sprzedażowe będą skuteczniejsze.

check_fat_green.png

Precyzyjnie określisz profil swojego klienta i dostosujesz swoją ofertę

check_fat_green.png

Dzięki większej wiedzy o kliencie użyjesz skutecznych argumentów

check_fat_green.png

Określisz obszary rynku o najwyższym potencjale dla Twojej firmy

Jakie jest nasze zadanie?

Jakie jest nasze zadanie?

Naszym podstawowym założeniem jest - udostępnić Ci całą naszą wiedzę o Twoim kliencie. W przyjaznej formie, w odpowiednim miejscu i czasie. W miejscach, procesach, jednostkach, w których jest ona potrzebna. Zbieramy informacje ze wszystkich istotnych źródeł otwartych, wzbogacamy ją informacjami z baz Bisnode.

Następnie w postaci prostych, przyjaznych analiz i rekomendacji podajemy wiedzę odpowiednim jednostkom Twojej firmy. Dzięki bezpośrednim połączeniom ze źródłami nie musisz martwić się o aktualność i poprawność danych. To w naszym interesie jest, żeby były jak najwyższej jakości. To podstawa naszego biznesu. Dzięki naszym rozwiązaniom technologicznym możesz określić zakresy danych, które trafią do różnych osób.

Dzięki temu oszczędzasz czas i optymalizujesz koszty i maksymalizujesz zyski.

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.