Wiarygodność w oczach klienta

Wykorzystaj dobre wyniki Twojej firmy do jej promocji

Skontaktuj się z nami
check_fat_green.png

Precyzyjnie określisz profil swojego klienta i dostosujesz swoją ofertę

check_fat_green.png

Dzięki większej wiedzy o kliencie użyjesz skutecznych argumentów

check_fat_green.png

Określisz obszary rynku o najwyższym potencjale dla Twojej firmy

Wykorzystaj dobre wyniki Twojej firmy do jej promocji

Wykorzystaj dobre wyniki Twojej firmy do jej promocji

Czy potencjalni Klienci wiedzą o najwyższej wiarygodności Twojej firmy?
Z pewnością wpłynie to pozytywnie na ich decyzje. Ten wynik przede wszystkim świadczy o solidności firmy i profesjonalizmie w działaniu. To cechy pożądane i rzadko spotykane. Dlatego doskonale wyróżnią Twoją firmę na rynku i przynieść szereg korzyści.

Certyfikat, który potwierdzi wiarygodność Twojej firmy

Certyfikat, który potwierdzi wiarygodność Twojej firmy

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to wyróżnienie, które nadajemy podmiotom o najwyższej ocenie stabilności. Są to firmy o danych finansowych dających gwarancję rentowności, zdolności operacyjnych i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz przeterminowanych płatności jest znikomy.

Tylko 1% polskich firm może pochwalić się tym prestiżowym wyróżnieniem – taki wynik warto pokazać Klientom. Warto inwestować w relacje, gdyż na nich oparty jest skuteczny biznes.

Dowiedz się więcej o Certyfikacie Wiarygodności Biznesowej

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.