KIM NAPRAWDĘ JEST TWÓJ PARTNER BIZNESOWY?

Dzięki pełnej wiedzy o kontrahencie określisz ryzyko współpracy pod kątem zgodności z przepisami

check_fat_green.png

Przeprowadzisz weryfikację kontrahenta zgodnie z wymogami przepisów

check_fat_green.png

Zapewnisz Twojej firmie dobrze funkcjonujący proces compliance

check_fat_green.png

Zapewnisz należytą staranność dzięki dostępowi do wszystkich możliwych źródeł w jednym miejscu

Rozwiązania z obszaru zgodności z regulacjami (compliance)

Umożliwimy identyfikację, weryfikację i prześwietlenie kontrahenta. W łatwy sposób określisz ryzyko braku zgodności, z zachowaniem pełnej dokumentacji procesu. Gwarantuje dostęp do największej globalnej bazy firm i osób powiązanych. Umożliwimy podjęcie świadomej decyzji w ramach procesów KYC/AML, przy oszczędności czasu, redukcji kosztów oraz ograniczeniu ryzyka niezgodności z regulacjami prawnymi i złej reputacji firmy.

Zostaw nam swoje dane

testowy formularz

Jeżeli chcesz zamówić więcej danych o wyszukiwanej firmie wypełnij poniższy formularz - oddzwonimy do Ciebie

Jednocześnie akceptuję informację o przetwarzaniu moich danych osobowych przez Bisnode Polska Sp. z o.o.znajdującą się TUTAJ.

Wyrażam zgodę na używanie, zgodnie z art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 z późn. zm.), telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (np. telefon, e-mail) oraz automatycznych systemów wywołujących (np. automatycznie rozsyłające się wiadomości sms, e-mail) przez Bisnode Polska Sp. z o.o., w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług Bisnode Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem używania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dokonywanych przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej (tj. m. in. oferty marketingowej i newslettera), wysyłanej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, przez Bisnode Polska Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (t. j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1219  z późn. zm.). 

Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość, że podanie przeze mnie danych osobowych, a także wyrażenie powyższej zgody jest dobrowolne oraz, że zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przesyłania informacji handlowej przed cofnięciem zgody.